Çağla Şıkel'den 'iğrençsin' yanıtı

Ünlü şarkıcı Alişan, Esra Erol'un kardeşi Eda Erol ile önceki akşam evlilik yolunda ilk adımı attı. Çift, Esra Erol'un Tarabya'daki evinin bahçesinde yapılan törenle nişanlandı. Törene çiftin ailelerinin yanı sıra yakın dostları Çağla Şıkel, Ece Erken, Buse Terim, Volkan Bahçekapılı, Mesut Akusta, Şafak Özbir de katıldı.

Çağla Şıkel'den 'iğrençsin' yanıtı

Alişan'ın yakın arkadaşı manken Çağla Şıkel, nişan töreninde çektiği fotoğrafı İnstagram hesabından paylaştı. Şıkel, paylaşımına "Can yoldaşım benim dostum, arkadaşım, kardeşim, partnerim, gudum. Bir ömür dünyalar güzeli Eda'mızla mutlu olmanı yürekten diliyorum. Seni değil artık 'Sizi çok seviyorum' diyeceğim. Çünkü siz artık birsiniz. Hep mutlu olun ve hep bugünkü gibi bakın birbirinize" notunu yazdı."O SİZİN İÇİNİZİN KÖTÜLÜĞÜ"

Alişan'ın paylaştığı fotoğrafa binlerce yorum geldi. Bir takipçinin fotoğrafın "İğrençsiniz, midem bulandı" yazması Çağla Şıkel'i çıldırttı. Hemen cevap veren Çağla Şıkel "O sizin iğrençliğiniz. O sizin içinizin kötülüğü. Mideniz bulandıysa bence kusun. Kusun ki biraz temizlenin" yazdı.

BİZE ULAŞIN