Türk tasarımcı Arizona barajında defile yaptı

Türk tasarımcı Arizona barajında defile yaptı
Tasarımcı Gülnur Güneş, Metis isimli yeni koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde ABD'nin Arizona eyaletinde gerçekleşen J Yaz Moda Şovu'nda tanıttı. Moda prodüktörü Jessica Minh Anh'ın organize ettiği defile, Hoove Barajı'nda düzenlendi. Güneş, dünya medyasının büyük ilgi gösterdiği defile için şunları söyledi: "Bir tasarımcı olarak böylesine dev ve büyülü bir atmosferde yer almak heyecan vericiydi. Mühendislik harikası olarak adlandırılan bir barajda defile yapan bir Türk olmak ise ülkem adına ayrı bir gurur kaynağı."KAPADOKYA'YA ÇAĞIRDI
Gülnur Güneş, defilenin ardından bu organizasyona kendisini davet ettiği için Jessica Minh Anh'a teşekkür etti. Anh'a, Türkiye'de bir organizasyon yapma teklifinde bulunan Güneş, ünlü moda prodüktörüne Kapadokya'yı tavsiye etti: "Eğer yeryüzünde eşsiz bir yer varsa orası kuşkusuz Kapadokya'dır. Dünya tarihi boyunca pek çok medeniyete evsahipliği yapmış olan Kapadokya'yı seçerseniz, bugüne kadar yaptığınız en görkemli ve sıra dışı şova imza atmış olursunuz."
Anh; Eyfel Kulesi, New York Dünya Ticaret Merkezi, Tower Bridge ve Petronas Kuleleri gibi ikonik yapılarda gerçekleştirdiği moda şovlarıyla tanınıyor.
BİZE ULAŞIN