Adriana Lima'nın makyajsız görüntüsü şaşırttı

Adriana Lima'nın makyajsız görüntüsü şaşırttı

Yaşadıkları sürpriz aşkla çok konuşulan dünyaca ünlü Brezilyalı top model Adriana Lima ve yazar Metin Hara'nın aşk tatili devam ediyor. Dün akşam yemeği için kaldığı villadan dışarı çıkan Lima'yı görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

  • Günaydın
  • Perşembe 13.07.2017 10:20
Sürpriz bir ilişkiye başlayan Brezilyalı top model Adriana Lima (36) ile yazar Metin Hara (35), 3 gündür Bodrum'da baş başa romantik tatil yapıyor. Gümüşlük mahallesinde bir villada kalan çift gün boyu dışarı çıkmıyor. Kaldıkları villadan ilk kez akşam yemeği için dışarıya çıkan çift gazeteciler tarafından görüntülendi. Makyajsız ve oldukça bakımsız görünen Lima görenleri şaşkına çevirdi. Her daim bakımlı ve makyajlı görmeye aşılık olduğumuz top model 'sıfır makyajla' bu defa 'yok artık' dedirtti. Gece boyunca etrafa gülücükler saçan Lima sevgilisinin elini bir an bile bırakmadı.

DENİZ SEKİ İLE TANIŞTI

Lima, gittikleri restoranda Deniz Seki ve nişanlısı Faruk Salman ile karşılaştı, çiftke birlikte fotoğraf çektirdi. Oldukça samimi olan Deniz Seki ve Adriana Lima bir birlerine sarıldı. Restrona çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Seki "Bu reklam değil arkadaşlar gerçekten aşık. Ben inanmıyorum reklam olduğuna" dedi.

İşte Adriana Lima'nın makyajsız hali...
TANYELİ GÖRENLERİ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ JENNİFER LOPEZ'İN MAKYAJSIZ HALİ ŞOK ETKİSİ YARATTI 2 GÜN SONRA EVDEN ÇIKIP TÜRKBÜKÜ’NE GİTTİLER ADRİANA LİMA'NIN YAŞAM KOÇU METİN HARA SEVGİLİSİ ÇIKTI METİN HARA İLE ADRİANA LİMA'NIN ROMANTİK TATİLİ
BİZE ULAŞIN