Tuba Büyüküstün'ün sevgilisi Umut Evirgen tahliye oldu

Emirgan'da kendisini oyuncu Tuba Büyüküstün ile görüntüleyen gazeteciyi gasp ettiği iddiasıyla 2 çalışanıyla birlikte tutuklanan işletmeci Umut Evirgen ilk duruşmada tahliye edildi.

Tuba Büyüküstün'ün sevgilisi Umut Evirgen tahliye oldu
Kendisini oyuncu Tuba Büyüküstün ile görüntüleyen gazetecileri yağmaladığı iddiasıyla tutuklanan işletmeci Umut Evirgen ve korumaları hakkında 15'er yıla kadar hapis cezası isteniyordu. Duruşmada Evirgen ile birlikte tutuklanan 2 çalışanına da tahliye kararı çıktı.

OLAYIN GEÇMİŞİ

İstanbul'da oyuncu Tuba Büyüküstün ile kendisini görüntüleyen gazetecilerin üzerine korumalarını salarak silah zoruyla makinelerini aldıran Umut Evirgen ve korumaları tutuklandı. Aralarındaki aşk dedikodularına sessiz kalan ikiliyi, Emirgan'daki La Boom adlı mekanın önünde gören Takvim gazetesi muhabiri Aydın Hamza ve Hürriyet gazetesi muhabiri İsmail Bayrak baş başa fotoğraflarını çekti. İddialara göre; fotoğraflandıklarını fark eden Büyüküstün ve Umut Evirgen'in korumaları muhabirlerin peşine düşerek silahla makinelerini aldı. Muhabirlerin şikayeti üzerine Ümit Evirgen ve korumaları A.F.B. ve D.A. gözaltına alındı. İşlemlerin ardından adliyeye sevk edilen üç şüpheli 'Nitelikli Yağma' suçundan dolayı tutuklandı.TUBA BÜYÜKÜSTÜN'ÜN SEVGİLİSİ UMUT EVİRGEN TUTUKLANDI TUBA BÜYÜKÜSTÜN YURT DIŞINA KAÇMA PLANI YAPIYOR
BİZE ULAŞIN