Angelina Jolie ve Brad Pitt’in evliliğini İlluminati mi bitirdi?

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in evliliğini İlluminati mi bitirdi?

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in ayrılık kararının arkasında İlluminati’nin olduğu ortaya çıktı. Pitt’in, tarikat hakkındaki ağır eleştirileri ve Jolie’yi İlluminati’den kurtaramaması sonucu ayrılığın gerçekleştiği iddia edildi...

  • Günaydın
  • Perşembe 20.07.2017 16:39

İllimünati tarikatı, Beyonce'den sonra bu kez de Angelina Jolie ile Brad Pitt ikilisine sıçradı. ABD basınında yer alan haberlere göre çiftin çok merak edilen ve birçok farklı gerekçe gösterilen ayrılığının asıl gerekçesi İllüminati. Yıllar önce bu tarikata üye olduğunu itiraf eden Jolie, Pitt'le evliliği boyunca eşinin tüm ısrarlarına rağmen tarikatla bağını koparmadı. Geçtiğimiz yıl resmen İllüminati üyesi olduğunu açıklayan seksi yıldız, tarikata üye olduğu yıllar boyunca İllüminati'ye yaklaşık 75 milyon dolarlık para aktardı. Brad Pitt ise ne yaptıysa Jolie'yi bu tarikattan uzak tutamadı. İkili arasındaki asıl tarikat gerginliği ise Brad Pitt'in "Hollywood'u tarikatlara mensup güçlü kişiler yönetiyor. Bir süredir Oscar törenlerine katılmama sebebim de bu" şeklindeki sert çıkışı oldu. Yakışıklı aktörün bu açıklamasından sadece Angelina Jolie değil İllüminati'nin üst düzey üyeleri de rahatsız olunca evlilik bitti. Geçtiğimiz yıl Angelina Jolie'nin hangi İllüminati üyeleriyle cinsel ilişki yaşadığına dair tuttuğu ve 1990'lı yıllarda yazdığı notlar ortaya çıktı. Bu isimler arasında Tom Cruise ile eski eşi Nicole Kidman, Madonna, Charlie Sheen ve Johnny Depp var. Hatta Angelina Jolie'nin kendi el yazısıyla yazdığı listede her bir yıldızın yanında İllüminati tarikatında kullandıkları kodları da yazılı.

İŞTE O ADA

İngiltere'de tarikata mensup en zengin isimlerin gizli toplantıları için buluşma adresi de belli oldu. Bu adres, Londra'ya çok yakın bir mesafede bulunan 'Osea Adası'. Günlüğü 20 bin sterline kiralanan adada, İllüminati tarikatı üyeleri buluşup en gizli hamlelerini planlıyor. Bu adaya gidenler arasında birçok politikacının yanı sıra Sienna Miller ile Poppy Delevingne gibi yıldızların da olduğu ortaya çıktı.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN