İşte Harun Kolçak'ın hayatındaki kırılma noktaları!

İşte Harun Kolçak'ın hayatındaki kırılma noktaları!

Uzun süredir prostat kanseri tedavisi gören Harun Kolçak, dün akşam hayatını kaybetti. Usta sanatçı, 2015'te verdiği röportajda, "Annemin ölümü ve kanser olduğumu öğrenmem, hayatımdaki çok şeyin değişmesine sebep oldu" demişti.

  • Günaydın
  • Perşembe 20.07.2017 17:37

HARUN KOLÇAK'IN ÖLÜM HABERİ SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

EŞREF KOLÇAK HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLAYARAK…

ÜNLÜ İSİMLERDEN HARUN KOLÇAK'A VEDA MESAJLARI

HARUN KOLÇAK'IN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ ACI GERÇEK!

SOSYAL MEDYADA DOLAŞAN VASİYETİ GERÇEK Mİ?

Harun Kolçak'ın, Posta Gazetesi'nden Canan Danyıldız'a verdiği röportajdan bir bölüm şöyle:

ANNENİZİN VEFATI SİZİ ÇOK SARSMIŞTI

Annemin ölümü kırılma noktam oldu, hayatımdaki en büyük travmadır o. Çok kısa süre sonra kanser olduğumu öğrenmem. Bu iki olay hayatımdaki çok şeyin değişmesine sebep oldu.

KANSER OLDUĞUNU DÜŞÜNÜNCE İLK NE DÜŞÜNÜYOR İNSAN?

Allak bullak oluyor! Annemin ölümünü atlatmak için psikiyatrik tedavi görüyordum, ilaç kullanıyordum. Bir de kanser olduğumu öğrenince mahvoldum. Önce ölümden kaçmaya çalıştım ama kağıtlar önünde duruyor: Kansersin!

NELERE DİKKAT EDİYORSUNUZ?

İşlenmiş, ambalajlı hiçbir ürünü yemiyorum, zaten vejetaryenim. Bu kanseri yenmemde yardımcı oldu, zararlı hiçbir yiyeceği tüketmiyorum. Sigara diye gözlerin açıldı farkındayım, onu da olabildiğince az içiyorum.

FİLM ŞERİDİ GİBİ Mİ OLUYOR HAKİKATEN?

Bütün dünya film seyrediyor gibi oldum, her şey illüzyon oldu da ben dışarıdaymışım gibi. Doktor konuşuyor ama hiç duymuyorum, birkaç gün sürdü bu durum.

SONRA?

Düşündüm, 'radyoterapiye giderken bir araba çarpabilir, burda zırt diye ölebilirim'? E o zaman? Ölüme giderken paniklemedim, hayatla dalga geçtim. Başka çarem yok.

ÜNLÜ OLMAK HASTALIK SÜRECİNİ NASIL ETKİLEDİ?

Kanser olduğumda ben ünlüymüşüm gibi bakmadım, bir süre sakladım, acitasyonu sevmediğimden. Ama sonra 'ben insanım ve hasta olabilirim' diye düşündüm.

BİZE ULAŞIN