Ünlü şarkıcı deprem sonrası sokakta uyudu! Deprem Hadise'yi de korkuttu...

Ünlü şarkıcı deprem sonrası sokakta uyudu! Deprem Hadise'yi de korkuttu...

Dün gece 6.3 şiddetindeki depremle sallanan Ege'den son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Ege Denizi'nde meydana gelen şiddetli depremlerden sonra ünlü şarkıcı Hadise de geceyi dışarıda sahilde uyuyarak geçirdi. Kendisine ait olan işletmenin plajında uyuyan Hadise; deprem konusunda bir de paylaşım yaptı. Hadise Açıkgöz kimdir?

  • Günaydın
  • Cuma 21.07.2017 10:21

01:30 saatlerinde Gökova Körfezi'nde meydana gelen deprem Bodrum'da da hissedildi. Tatilciler tatillerini yarıda kesip dönüş yoluna çıkarken ünlü sanatçı Hadise'de geceyi dışarıda geçirenler arasındaydı. Ünlü sanatçı Hadise Açıkgöz, instagramdan paylaştığı gönderide dün akşam dışarıda uyuduğunu ve korku dolu anlar yaşadığını takipçileriyle paylaştı. Hadise Açıkgöz kimdir?

Ünlü şarkıcı Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'ün ortağı olduğu Bodrum'daki La Plaj Beach' deprem sonrası aileye ev sahipliği yaptı. Hadise plajın taşlarında uyuduğu fotoğrafı sosyla medya hesabından: "Fena korktuk, inşallah ölü yoktur, korkunç. bir geceydi" notuyla paylaştı!

HADİSE AÇIKGÖZ KİMDİR?

Türk şarkıcı ve söz yazarı. Mol, Belçika'da Sivaslı bir ailenin kızı olarak doğup büyüdü. 2003 yılında Idool 2003 yarışmasına katıldı, birinci olamamasına rağmen albüm teklifi almasının üzerine albüm hazırlıklarına başladı. 2005'te yayımlanan ilk stüdyo albümü Sweat'te yer alan "Stir Me Up" şarkısıyla Belçika'da ve Türkiye'de tanındı. Türk basınının kendisiyle ilgilenmesinden sonra kariyerini Türkiye'ye taşıdı.

2008'de ikinci stüdyo albümü Hadise'yi yayımladı. İngilizce ve Türkçe şarkılardan oluşan albümde yer alan "Deli Oğlan" şarkısı Türkiye'de bir hit oldu. Sonraki yıl Türkiye'yi 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda "Düm Tek Tek" ile temsil ederek dördüncü oldu. Yarışma sayesinde popülerliğini artırdı. Aynı yıl Fast Life ve Kahraman albümlerini satışa sundu. Kahraman'ın çıkış şarkısı "Evlenmeliyiz" ile tekrar listelerde yer aldı. 2011'de beşinci stüdyo albümü Aşk Kaç Beden Giyer?'i yayımladı. Albümdeki "Superman", "Aşk Kaç Beden Giyer?" ve "Mesajımı Almıştır O" şarkılarına klip çekti. 2014'te Tavsiye albümünü satışa sundu.

Christina Aguilera, Brandy Norwood ve Beyoncé'den ilham aldığını ifade eden Hadise, 2011 yılından beri devam etmekte olan O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliği görevine devam etmektedir. Bir Altın Kelebek Ödülü ve üç TMF Ödülü dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı.

BİZE ULAŞIN