‘Yardım ettim mağdur oldum’

Ünlü modacı Muammer Ketenci, hakkında yapılan haciz işlemi ile ilgili ilk kez konuştu. Ketenci, haczin daha önce yardım ettiği bir kişinin haksız şekilde yaptırdığını söyledi

‘Yardım ettim mağdur oldum’
Geçtiğimiz günlerde İstanbul 29. İcra Müdürlüğü'nce ünlü modacı Muammer Ketenci hakkında icra işlemi gerçekleştirilmiş, modacının özel olarak tasarladığı altı kaftana el konulmuştu. Ketenci, hakkında yapılan haciz işlemiyle ilgili ilk kez GÜNAYDIN'a konuştu:
"Haczi yapan Malka Estroti, yasal açıdan problemli dairesini bana kiraya verdi. Bir ay sonra hiçbir banka kendisine kredi vermediği için benden yardım talebinde bulundu. Ben de kredi almasını sağladım. Bunun üzerine dairesinde istediğim kadar kalabileceğimi söyledi. Üç ay sonra annesinin kendisine 'Senin orada evin dururken neden kirada oturuyorsun, evine git orada otur' dediğini söyledi. Ona bir senemin dolmadığını ifade ettim. O da beni tehdit ederek evine izinsiz yerleştiğimi söyleyeceğini belirtti. Ben de evden çıktım. Sonra beni icraya verdiğini ve bulunmadığım adrese tebligat gönderip mahkemeyi kazandığını öğrendim. Ben de karşı dava açtım. Ama Muammer Ketenci yazılı bayilerimi benim zannederek icra göndertip insanların mallarına haciz koydurmuş. Üzgünüm."
BİZE ULAŞIN