‘Zidane küfür ederek etrafa tehditler savurdu’

‘Zidane küfür ederek etrafa tehditler savurdu’
Müzisyen Mazhar Alanson, futbolcu ve teknik direktör Zinedine Zidane'la ilgili bir yazı kaleme aldı. Tuhaf Dergi'nin Ağustos sayısına Bali tatilini anlatan sanatçı, 'Resimdeki Gözyaşları' başlıklı yazısında eşi Biricik Suden'in havaalanında Zidane ile yaşadıklarını yazdı: "Tatilin dördüncü günü kaybolan bavullarımızın geldiği haberiyle uyandık. Biricik, havaalanına gitti. Aynı gün Zidane ve ailesi de Bali'ye gelmiş. Onların da bavulları kaybolmuş, Zidane küfürler savuruyor. Bunlar olurken Zidane'ın karısı, Biricik'in yanına gelip çantasının markasını soruyor. Zidane, Biricik'e Fransızca bilip bilmediğini soruyor. Biricik bildiğini söyleyince de 'Söyle onlara, biz Zidane Ailesi'yiz' diyor. Sonuç değişmiyor: Zidane'a da 80 dolar uzatıp 'Bu parayı veririz, bavullarınız da gelirse gelir' diyorlar. Zidane 80 doları yere fırlatıyor. Biricik 'Bu iş böyle, Allah kolaylık versin' diyerek eve dönüyor."

MÜZİĞİN 3 BABASINDAN 3 BİS!
7'den 70'e herkesin bildiği şarkılarıyla Türk pop müziğine yön veren efsane grup MFÖ, geçtiğimiz günlerde Harbiye Açıkhava'yı coşturdu. Konse- rin açılışını 'Kendi Kendine' ismini verdikleri yeni albümlerindeki şarkılarıyla yapan Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur, müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşattı.
Alanson yeni gözbebekleri 'Aşkın Kenarından' şarkısı için "Biz görür müyüz bilmem ama ileride çocuklar, sizin 'Güllerin İçinden' şarkısını dinlediğiniz gibi dinleyecek bu şarkıyı" dedi. MFÖ gecenin sonunda tam üç kez bis yaptı.
BİZE ULAŞIN