Selfie için seyircinin ayağına gitti

Kıbrıs’ta konser veren Seda Sayan, kendisiyle selfie çektirmek isteyen hayranlarını kırmadı. Sayan “Siz lütfen yerinizde oturun, ben sizin ayağınıza geleceğim” dedi

Selfie için seyircinin ayağına gitti
Ünlü şarkıcı Seda Sayan, önceki akşam Kıbrıs Kaya Artemis'te sahneye çıktı. Sayan, iki saat boyunca konuklarına müzik dolu bir gece yaşattı. Kendi şarkılarının yanı sıra Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur ve Sezen Aksu şarkıları da seslendiren sanatçı, dansları ve sahne kostümü ile de beğeni topladı.
Nur Yerlitaş imzalı mayo tarzında transparan kıyafetini aşırı dekolte bulduğunu söyleyen Sayan, "Nur bana 'Güzel zayıflamışsın, bu elbise tam senlik' dedi ama tam alışamadım. Bizim çizgimizi bozdu mu, ne dersiniz?" diyerek seyirciye sordu. Ünlü şarkıcı, salondan gelen kuvvetli alkış üzerine "Peki, sınavı geçtik" dedi.


Seda Sayan Nur Yerlitaş imzalı transparan kıyafetiyle dikkat çekti.

ENİŞTESİ VOKAL YAPTI
Gecede Sayan'ın ablası Dursel Yıldız'ın eşi Coşkun Yıldız da Sayan'a 'Cumartesi' şarkısında eşlik etti. Sayan'ın annesi Ayşe Hanım ise kızını en ön masadan dinledi.
Gece boyunca selfie çektirmek isteyenleri kırmayan Seda Sayan, "Siz lütfen yerinizde oturun, ben sizin ayağınıza geleceğim" dedi ve kimseyi geri çevirmeden herkes ile fotoğraf çektirdi.
BİZE ULAŞIN