Sosyal medyaya Selena Gomez sayesinde girmiş

Sosyal medyaya Selena Gomez sayesinde girmiş

  • Günaydın
  • Pazar 14.08.2017
'13 Reasons Why' dizisinin genç oyuncusu Katherine Langford, kariyerindeki ilk büyük projeyle adını geniş kitlelere duyurmayı başardı. Cosmopolitan'ın sayfalarına taşıdığı oyuncu, dizideki 'Hannah Baker' rolü için seçmelere Skype üzerinden katılmış. Langford, daha önce oyunculuk tecrübesi olmadığından arayıp kabul edildiği söylendiğinde 10 günde Amerika vizesi işlemini halletmek zorunda kalmış.
Langford, rol aldığı dizi için "Kişisel konulara değiniyoruz. Psikolojik rahatsızlıkların utanılacak bir şey olmaktan çıkıp konuşulabilir hale gelmesine katkımız olmasını diliyorum" dedi. 20'lerindeki oyuncuların aksine uzun süre sosyal medyada sessizliğini koruyan oyuncu, bu konuyla ilgili şunları söyledi: "Hesabımı herkese açık yapmak benim için büyük bir karardı. Popülerliğimi Instagram üzerinden artırma peşinde değildim. Kendimi ürün gibi sunmak istemedim. Fakat Selena Gomez, dizinin gençleri hedef aldığını ve hesabımı açarsam onlarla daha iyi iletişim kurabileceğimi söyledi."

EN BÜYÜK MERAKI TARİHİ ROMANLAR OKUMAK
Katherine Langford, '13 Reasons Why' dizisinin çekimleri esnasında psikiyatrla görüşerek karakterin ruh halini tam olarak anlamaya çalışmış.
'Hannah Baker' rolüne kabul edilmeden önce iki farklı proje tarafından reddedilmiş.
Dizideki rol arkadaşı Dylan Minnette'in çalışılabilecek en iyi oyuncu olduğunu söylüyor.
2018'de 'Simon vs. The Homo Sapiens Agenda' filmiyle karşımıza çıkacak.
Tarih romanları okumak en büyük zevki.
BİZE ULAŞIN