Milli takım için ünlüler de tek yürek

Milli takım için ünlüler de tek yürek
31 Ağustos-17 Eylül tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleşecek olan Avrupa basketbolunun en büyük organizasyonu EuroBasket 2017 için geri sayım başladı, soluklar tutuldu. Şampiyona için gün sayan ünlüler de mesaj verdi. İşte o mesajlardan bazıları:
Seda Bakan: "Sonuna kadar milli takımın yanındayız. Finale kadar çıkıp Türk halkına güzel bir bayram hediyesi vereceklerine inanıyorum."
Kerem Alışık: "Herkes gibi ben de büyük bir heyecanla, coşku ve başarı dileklerimle milli takımı destekliyorum. Rakip potaya atılan her sayıda, sokulan her şutta ve kendi potamızı savunurken yaptığımız her blokta oyuncularımız ve halkımız, hepimiz tek yüreğiz."
Selin Demiratar: "12 Dev Adam'a bol şans. Herkesin soluksuz tek yürek olup izleyeceği EuroBasket 2017 oldukça heyecanlı karşılaşmalara tanıklık edeceğiz. Bu zorlu yolda hep beraberiz."
Sarp Apak: "Sıkı bir basketbol fanı olarak milli takımı takip ediyorum ve çok seviyorum. Gruplardan rahatça çıkabileceğimizi düşünüyorum. Biz de izlerken büyük bir efor sarfedeceğiz. İspanya ve Sırbistan'ı en ciddi rakip olarak görüyorum."
Sarp Levendoğlu: "Milli takımın finale kalacağına yürekten inanıyorum. Muhammed Ali'nin de dediği gibi; 'Aklım kesiyorsa ve yüreğim inanıyorsa başarabilirim.' Biz de başarabiliriz."

BİZE ULAŞIN