‘Evlilikten korkmuyorum’

‘Evlilikten korkmuyorum’
Şarkıcı Hadise, önceki gün ablası Hülya Açıkgöz'ün sahibi olduğu Yalıkavak LaPlaj'da sahneye çıktı. Programı öncesi soruları yanıtlayan Hadise, "Evlenmek istiyor musunuz?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Şu anda böyle bir şey yok ama bir gün olacak tabii ki. İşime aşığım ama evlilik işi frenleyecek diye de bir şey yok. Belki işleri başka bir boyuta taşır. Evlilik beni korkutmuyor, bunu hayatımın başka bir dönemi gibi görüyorum."
İş hayatında disipline çok önem verdiğini söyleyen 31 yaşındaki şarkıcı, şöyle konuştu: "Disiplin her işte çok önemli. Ben oldum deyip; şarkılarım dinleniyor, seviliyorum diye havaya girmemek lazım. Disiplinli olmak ve mütevazılığı unutmamak gerekiyor. Ben oldum dediğiniz an, bittiğiniz andır."
Kendisini tam bir hayvansever olarak tanımlayan Hadise, çocukluğunda yaşadığı bir olayı ise şöyle anlattı: "11 yaşındaydım, sokakta oynuyorduk. Komşumuzun köpeği bana saldırdı. Büyük bir köpekti... Isırmadı ama çok korktum. Sonra köpeğimiz Rajan sayesinde o korkuyu üzerimden attım. Tam bir hayvansever olmama rağmen ara ara aklıma yıllar önce yaşadığım o korku geliyor."

BİZE ULAŞIN