‘Kanatsız Kuşlar’ın lunapark macerası

Atv’de yayınlanan ‘Kanatsız Kuşlar’ dizisinin bu perşembe yayınlanacak bölümü, lunaparkta çekildi. Dizinin kahramanları, dönme dolap ve atlıkarıncaya binerek çocukluk yıllarına döndü

‘Kanatsız Kuşlar’ın lunapark macerası
Atv'nin yaz sezonuna damga vuran dizisi 'Kanatsız Kuşlar', bu perşembe akşamı ekrana gelecek bölümüyle yine izleyicinin ilgi odağı olacak. Dizinin bu bölümünde; 'Onur' (Ümit İbrahim Kantarcılar), 'Zeynep' (Melis Tüzüngüç), 'Cemre' (Gizem Güneş) ve 'Aysun'un (Eliz Neşe Çağın) lunapark macerası ekrana gelecek.
Gezinin, 'Onur ve 'Zeynep'in arasını düzeltip düzeltmeyeceği yeni bölümde belli olacak.

CEVAPLAR YENİ BÖLÜMDE
'Aysun'u mutlu etmek için 'Onur'un planladığı bu gezide, çocukluklarına dönen kahramanlarımız; hem gönüllerince eğlenecek, hem de keyifli anlar yaşayacak. Dönme dolapta ve atlıkarıncada 'Zeynep' ve 'Onur' arasında romantik anlar yaşanacak. Peki bu güzel gezi, 'Zeynep' ve 'Onur' arasında son zamanlarda esen soğuk rüzgarları dağıtacak mı? Bu keyifli lunapark macerası başladığı gibi güzel bitecek mi? 'Kanatsız Kuşlar'ın mutluluğu ne kadar sürecek? Onları bekleyen sürprizler neler? Soruların cevaplarını, dizinin perşembe akşamı yayınlanacak 12'nci bölümünde izleyeceğiz.
BİZE ULAŞIN