Köpek ısırma sahnesi gülmekten kırıp geçirdi

Murat Yıldırım’ın veterineri oynadığı ‘İlk Öpücük’ filminin geçtiğimiz günlerdeki çekimlerinde, senaryo gereği Yıldırım’ı köpek ısırdı. Oyuncu, bu sahnedeki performansıyla herkesi güldürdü

Köpek ısırma sahnesi gülmekten kırıp geçirdi
Başrollerini Murat Yıldırım ve Özge Gürel'in paylaştığı, 20 Ekim'de seyirciyle buluşacak olan romantik komedi türündeki 'İlk Öpücük' filminin çekimleri sona erdi. Filmde Gürel, bir kaza sonrası hafızasını kaybeden 'Bahar'ı, Yıldırım ise veteriner 'Hakan'ı canlandırıyor. Romantik komedinin geçtiğimiz günlerde Tirilye'de yapılan çekimlerinde; Yıldırım'ı rolü gereği köpek ısırdı. Yıldırım, bu sahnelerdeki oyunculuk performansıyla herkesi kahkahaya boğdu. Murat Onbul'un yönettiği filmde; kazadan sonra her yeni günü tekrar yaşayan 'Bahar'la, veteriner 'Hakan'ın aşk hikayesi anlatılıyor.


Rolü gereği sahibinin kucağındaki küçük köpeği sevmek isteyen Murat Yıldırım, köpeğin kendisini ısırmasıyla neye uğradığını şaşırıyor.


20 Ekim'de vizyona girecek olan 'İlk Öpücük', hafızasını kaybeden 'Bahar' ile veteriner 'Hakan'ın eğlenceli aşkını anlatıyor.
BİZE ULAŞIN