İnce detaylarla bezeli tırnaklar

Her kadının manikür ve oje tercihleri farklıdır. Oje rengi ve sürme biçimi sezonun trendlerine göre de değişir. Bu sezon tırnaklarınızı süslemeye hazır olun

İnce detaylarla bezeli tırnaklar
Kimimiz her defasında aynı manikür stilini tercih ederiz, kimimiz her daim yeni bir modanın ilk takipçisi olmak isteriz. Manikür stiliniz de hakkınızda birçok ipucu barındırır. Cosmopolitan dergisi sizler için manikür tercihlerinize göre uygulayabileceğiniz oje modellerini derledi. Bu tüyolar sayesinde evde kendiniz de kolayca süslü tırnaklar yapabileceksiniz...

ÇİZGİ GÜCÜ
Her tırnağınıza, farklı açılardan kalın birer şerit çekin. Bu uygulamada hata yapmaktan korkmanıza gerek yok; çizgiler siz ne yöne isterseniz gidebilir.

TEK TIRNAK
Bu uygulama bize 'Az olan çoktur' lafını hatırlattı! İddialı ve orijinal bir rengi işaret parmağınıza uygulayın; hepsi bu!

ÇİFTE ETKİ
İki cool renk olan siyah ve metalik grinin kombinasyonu oldukça iddialı sonuçlar yaratabilir. Püf noktası, metalik rengi tek tırnağın yarısında kullanarak dikkat çekici kılmak.

HAZIRLIK YAPIN
Ojenizi sürmeden önce ellerinize ve tırnak etlerinize biraz bakım yaparak uygulamaya hazırlayın. Tırnak etlerini yumuşatacak bir ürünle ovduktan sonra, tırnaklarınızı korumak için mutlaka oje altı baz sürün.

ELLERİNİZİ SABİTLEYİN
Oje sürerken ellerinizi mutlaka masanın üzerine koyun ve sabit şekilde tutun. Tabii ellerinizi koyduğunuz masanın sabit olduğundan ve hareket etmediğinden emin olun. Sürerken elinizin en rahat duracağı açı, parmaklarınızın açık şekilde karşıya baktığı açıdır.

HATALARI TEMIZLEYIN
Sürerken ojelerinizi taşırdınız mı? Kulak temizleme çubukları temizleme için ideal. Çubukların pamuğunu asetona batırın ve tırnak kenarlarınızı temizleyin. Bu yöntem sayesinde oje sürmekten korkmanıza hiç gerek yok çünkü çok kolay temizleniyorlar.
BİZE ULAŞIN