Ünlülerle birlikte dedektifçilik oynayın

Yeni mobil oyun ‘Katil Kim?’de; Yağmur Ünal ve Gökhan Keser gibi ünlülerle birlikte maceraya ortak olup bir cinayeti aydınlatarak ödül kazanabilirsiniz

Ünlülerle birlikte dedektifçilik oynayın
Ünlü isimlerle birlikte gizemli cinayetleri çözmeye hazır mısınız? Önümüzdeki günlerde mobil cihazlara indirilebilecek olan 'Katil Kim?' adlı oyunda herkes yarışmacı olabiliyor. Tüm sosyal ağları kullanarak içeriği günden güne geliştirilen oyunda hedef, katilin kim olduğunu bulmak.

HER HAFTA 50 BİN TL ÖDÜL
Uygulamada bölümler ilerledikçe, kullanıcılar Yağmur Ünal'ın cansız bedeniyle karşılaşacak. Ardından cinayet masası dedektifi Gökhan Keser, Zehra Yılmaz, Uğur Yıldıran, Umut Mirza ve Esra Kılıç'ın yardımıyla cinayeti aydınlatmaya çalışacaklar. 'Katil Kim?', hikayesine ünlü isimleri entegre etmesi sebebiyle daha önce benzeri görülmemiş bir macera vâdediyor.
Oyunda, hikaye gereği her hafta ünlü bir isim 'öldürülecek'. Cinayeti çözen kullanıcılar, her hafta 50 bin TL'lik ödülün sahibi olacak. Ünlülerin önemli roller üstlendiği oyunda; bilişim uzmanı, adli tıp uzmanı ve senaristler de görev alıyor.


Akıllı telefonlara indirilebilen oyunda; Gökhan Keser, Zehra Yılmaz, Uğur Yıldıran, Umut Mirza ve Esra Kılıç'tan oluşan bir ekip yarışmacılara yardımcı oluyor.
Oyunda, Yağmur Ünal'ın karikatürize hali yer alıyor.


Kerem YÜCE
BİZE ULAŞIN