atv, 24. Yaşını kutladı!

9 Eylül 1993 yılında yayın hayatına başlayan atv, geçtiğimiz günlerde 24. yaşını doldurdu. 24 yıldan beri imza attığı ilklerle, televizyon izleyicisinin tutkunu olduğu dizileriyle, reyting rekorları kıran programlarıyla atv, Türk televizyon tarihine damgasını vuran, pek çok ilke imza atan bir kanal olmayı başardı.

atv, 24. Yaşını kutladı!

Yeni yaşını, atv Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serhat Albayrak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adem Gürses ve atv Genel Müdürü Metin Ergen, kanalın diğer yöneticileri ve çalışanlarla pasta keserek kutladı.

Pasta kesmeden önce atv Genel Müdürü Metin Ergen; "atv 1993 yılından beri yayında. Ülkenin lider dizi kanalı ve bu başarısını da tüm hızıyla devam ettiriyor. atv yenilikçi ve ülkenin değerlerine sahip çıkan bir kanal, başarısı en çok buradan geliyor. Biz azimli bir ekip olarak bunu sürdürmek için çalışmaya devam ediyoruz. Önümüzdeki sene 25. Yıl olacak, bu da çeyrek asır demek. Hem Türkiye de hem dünyada çok izlenen bu kanalın başarısı için herkese teşekkür ediyorum" sözleriyle atv'nin yeni yaşını kutladı.

,

BİZE ULAŞIN