Onlar da okul heyecanı yaşadı

Onlar da okul heyecanı yaşadı
2017-2018 eğitim öğretim yılı, önceki gün başladı. Çocuklarını okullara götüren milyonlarca ebeveyn arasında ünlüler de vardı. Ceyda Düvenci, Esra Erol-Ali Özbir, Pınar Altuğ, Deniz Akkaya, Ayşe Tolga ve Burak Kut, ilk ders zili heyecanı yaşayan çocuklarıyla fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı.
Eşi Ali Özbir'le birlikte oğulları İdris Ali'yi okula götüren Esra Erol, paylaştığı fotoğrafın altına şu notu yazdı: 'Ne zaman yürüyecek diye günler sayarken, bir bakmışsın ki ilkokullu oluvermiş bile gözünün önünde göz bebeğin... Duygulanmamak elde değil.'
Ceyda Düvenci, kızı Melisa'yı okula eşi Bülent Şakrak ve kısa süre önce doğan oğlu Okan Ali'yle götürdü. Düvenci, çektikleri fotoğrafı 'Bin şükür sağlıklıyız, beraberiz, mutluyuz. Balköpüğümün okulu başladı ve beraber ilk gün okula gidiyoruz' notuyla paylaştı.
Pınar Altuğ Atacan, bu yıl dördüncü sınıfa başlayan kızı Su'nun çantalı fotoğrafının altına 'Yolun açık olsun güzel kızım' diye yazdı. Burak Kut, kızı Aden Bucan Kut'un üniformalı fotoğrafını, Ayşe Tolga ise kızının fotoğrafını 'Günaydın, okulları açılan tüm miniklere şahane bir eğitim dönemi diliyorum' notuyla takipçileriyle paylaştı.
BİZE ULAŞIN