Fashion Week İstanbul başladı! Podyumda 70’ler rüzgarı

Modaseverlerin merakla beklediği Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul başladı. Moda haftasının ilk günü Raşit Bağzıbağlı rüzgarı esti. Bağzıbağlı, podyuma 70’lerin modasını taşıdı

Fashion Week İstanbul başladı! Podyumda 70’ler rüzgarı
Türk moda endüstrisini dünyaya tanıtmayı amaçlayan Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'da ilk gün geride kaldı. Ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında 70'li yılların disco döneminde Bianca Jagger'in stilinden ilham aldığı 'Bianca' adını verdiği, Rashid markasına ait hazır giyim koleksiyonunu podyuma taşıdı.
Defileyi izlemeye giden isimler arasında Amine Gülşe, Başak Sayan, Dilan Deniz, Ebru Şallı, Gökçe Bahadır, Nurgül Yeşilçay ve Özge Özder vardı. 30 parçadan oluşan koleksiyon, 30 model tarafından tanıtıldı. Koleksiyonunu, 'Asi, güçlü ve eğlenceli kadın' olarak tanımlayan Bağzıbağlı, "Çok yorulduk ama emeklerimizin karşılığını aldık" dedi.'KONUŞMAYI TERCİH ETMİYORUM'
Geçtiğimiz yaz ayında evli işadamı Uğur Akkuş ile görüntülenen Ebru Şallı da defileyi izleyen isimler arasındaydı. Şallı, Akkuş'la ilişkisinin devam edip etmediği yönündeki sorulara, "Bu konuda konuşmayı tercih etmiyorum" diye cevap verdi.


Ünlü Türk ve yabancı mankenlerin podyuma çıktığı defilede, Fikret Orman'ın sevgilisi Ula Alex de boy gösterdi.

'KEŞKE İSTANBUL'A GELSE'
Mesut Özil ile aşkları doludizgin devam eden Amine Gülşe de defileyi takip etti. "Mesut, İstanbul'a keşke gelse çok mutlu olurum ama Londra'da kariyeri söz konusu. Bu süre zarfında birbirimize sürekli destek oluyoruz. İlişkimiz güzel gidiyor, İstanbul'a taşınmayacak. Bu ay sonunda güzel sürprizler var" dedi.
BİZE ULAŞIN