Zirvenin sahibi Kanatsız Kuşlar

atv’nin yaz sezonuna hızlı giriş yapan, yeni sezonda da yerini koruyan dizisi Kanatsız Kuşlar geçtiğimiz akşam yayınlanan 13. bölümüyle Tüm Kişiler izlenme kategorisinde, ilk 100 program arasında zirveye yerleşti

Zirvenin sahibi Kanatsız Kuşlar

Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan dizinin 13. bölümü Tüm Kişiler'de %4,87 izlenme oranı ve %15,17 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun'un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar'da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

BİZE ULAŞIN