‘Özge’ye kırgın değilim kararına saygı duyarım’

‘Özge’ye kırgın değilim kararına saygı duyarım’
Geçtiğimiz yaz adı yakın arkadaşı Özge Ulusoy'un eski sevgilisi Hacı Sabancı ile anılan Ahu Yağtu; Fashion Week Istanbul kapsamında yapılan Deniz Berdan'ın defilesinde görüntülendi.
Yağtu, gazetecilerin Hacı Sabancı hakkındaki sorularını duyunca şaşkınlık yaşadı. Daha sonra kendisini toparlayan ünlü manken şöyle konuştu: "Onun üzerinden çok sular aktı. Çıkan haberler gerçek dışı. Açıklama yapmadım çünkü kimse bunu sorma gereği bile duymadı. Oyunun parçası olmayacağım, olmadım da." Yağtu, Ulusoy'un kendisini sosyal medya hesaplarından silip hayatından çıkarmasıyla ilgili de şunları söyledi: "Herkesin kendi seçimi, kendi takdiri. Saygı duymak lazım. Herhangi bir beklenti içinde değilim. Aramasını da beklemedim. Kırgınlığım filan yok."
Defileye katılanlar arasında; ismi Hacı Sabancı ile adı aşk dedikodusuna karışan İlkem Öztürk de vardı. Etkinlik süresince Öztürk ile Yağtu yan yana gelmemeye çalıştı. Öztürk; Sabancı ile hakkında çıkan aşk dedikoduları ve Arzu Sabancı'nın kendisini gelin adayı g��rdüğü iddialarını "Kolay gelsin, konuşmayacağım" diyerek yanıtlamadı.
BİZE ULAŞIN