Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı düğün fotoğrafları çok özel resimler! - Sevilen çift Fransa'da devlendi

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, uzun yıllardır birlikte olduğu Şeyma Subaşı ile Fransa'da evlendi. Bu gelişmelerin ardından Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın düğün fotoğrafları merak konusu oldu. Sosyal medyada da Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın düğün fotoğrafları en çok beğenilenler arasında yer aldı. İşte Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'nın düğün fotoğrafları...

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı düğün fotoğrafları çok özel resimler! - Sevilen çift Fransa'da devlendi

Ünlü sunucu ve televizyoncu Acun Ilıcalı, 8 senedir birlikte olduğu Şeyma Subaşı ile Fransa'da evlendi. Şeyma Subaşı, Instagram hesabından düğün fotoğraflarını paylaşırken beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'nın düğün fotoğrafları en çok araştırılan konulardan bir tanesi haline geldi. İşte Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın düğün fotoğrafları ve yakın çevresinin paylaştığı renkli kareler...ACUN ILICALI VE ŞEYMA SUBAŞI'NIN DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ACUN ILICALI VE ŞEYMA SUBAŞI'NIN DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI MERAK KONUSU OLDU

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın Fransa'da yapılan nikahının ardından ikilinin hayranları düğün fotoğraflarını merakla araştırmaya başladı. Şeyma Subaşı ise en sıcak kareleri Instagram hesabından paylaştı.İLK KARŞILAŞMA "VAR MISIN YOK MUSUN" YARIŞMASINDA OLDU

Şeyma Subaşı'nı ilk defa 2009 yılında Var Mısın Yok Musun adlı yarışmada gördük. 20 yaşındaki genç kız yarışmadan 69 bin TL kazanarak ayrılmıştı. İkilinin aşkının bu programdan sonra başladığı biliniyor. Yok Böyle Dans yarışmasının kostümlerini tasarlaması için birine ihtiyaç duyulunca, o dönem moda tasarımı okuyan kardeşi, Şeyma'yı bu görev için önerdi. 1990 doğumlu Şeyma Subaşı, bu yarışmadan önce Deniz Akkaya'nın sunduğu 'Deniz Akkaya ile Top Model' yarışmasına katılmıştı.

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

Son dönemlerin popüler ismi Şeyma Subaşı, 2 Temmuz 1990'da doğdu. Bir döneme damga vuran 'Var mısın Yok musun?' yarışmanın yarışmalarından biri olan Şeyma Subaşı, 2008 yılında katılığı Miss Turkey yarışmasıyla tırmanmaya başladı. Ünlü tasarımcıların moda defilelerinde boy gösterdi, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Moda Tasarım Programı okudu. Var Mısın Yok Musun? Yarışmasına katılmış ve 69 Bin TL ödül kazanarak ayrıldı. Bu tarihten sonra Acun Ilıcalı ile yakınlaşan Subaşı, "Yok Böyle Dans" isimli yarışmada kostüm tasarımcısı olarak çalışmaya başladı. Eylül ayında 8 yıldır beraber olduğu Acun Ilıcalı ile beraber olan Şeyma Subaşı'nın ünlü televizyoncudan bir de Melisa adında kızı bulunuyor.

ACUN ILICALI KİMDİR?

Erzurum, Ilıca ilçesi doğumlu Ergün ve İlknur Ilıcalı'nın ikinci çocuğu olan Acun Ilıcalı, 29 Mayıs 1969'da Edirne'de dünyaya geldi.

Ömer Cenker Ilıcalı adında bir abisi vardır. Babası müteahitti annesi de üniversite eğitimi almış bir müdürdü.

5 yaşında başladığı ilk ve orta öğrenimini Edirne İstiklâl İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Lise eğitimine İstanbul'da Kadıköy Maarif Koleji'nde başlayan Acun Ilıcalı,Kadıköy Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra, İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nü kazandı, ama üniversite hayatı, 7 yılın sonunda mezun olmadan bitti.

19 yaşında iken 1988 yılında Seda Ilıcalı ile evlendi ve bu evliliğinden Banu adında bir kız çocuğu sahibi oldu. Kızının doğumundan 10 ay sonra 1990 senesinde anne ve babasını trafik kazasında kaybetti.Acun Ilıcalı yaşadığı bunalımın etkisiyle eşi Seda'dan ayrıldı. Acun Ilıcalı 1995 senesinde bir kot dükkanı açarak ticarete atıldı ama başarılı olamadı.Bir arkadaşı vasıtasıyla İlker Yasin'le tanışan Acun Ilıcalı Beşiktaş muhabiri oldu. Daha sonra Şansal Büyüka'nın ekibine, Show TV'ye transfer oldu.2002 yılında Acun Firarda adı altında ayrı bir program yaparak sunmaya devam etti.

2005 yılında Acun Medya adlı prodüksiyon şirketini kurdu. Fear Factor, Survivor, Kızlar - Erkekler, Survivor Türkiye - Yunanistan, Survivor Aslanlar - Kanaryalar, Var mısın Yok musun, Devler Ligi , Yetenek Sizsiniz ve Yok Böyle Dans programlarının yapımcısı, jürisi ve sunucusu oldu.

2005 yılında, 36 yaşında vergi rekortmenleri arasına girdi.Show Tv'nin '81 İl 81 Okul' adlı sosyal sorumluluk projesinde yer aldı ve programda 3 milyon 725 bin 563 YTL yardım toplandı. İkinci evliliğini 2003 yılında yaptığı Zeynep Ilıcalı'dan Leyla ve Yasemin adlarında iki kız çocuğuna daha sahip olan Acun 3 kız babasıdır.

2005 yılında 2005 yılında Acun Medya adlı prodüksiyon şirketini kurdu.2007-2008 yılları arası Uğur Dündar tarafından sunulan "Yoksa Rüya Mı?" adlı aktüel programın yapımcılığını üstlendi. Daha önce Survivor Aslanlar Kanaryalar (2006), Survivor Türkiye Yunanistan (2007), Survivor Kızlar Erkekler (2010) ve Survivor Ünlüler Gönüllüler'i (2011 ve 2012 yıllarında) yapan Acun Ilıcalı, Survivor Ünlüler Gönüllüler 3 ile karşımıza çıktı. Muhabir olarak girdiği televizyon sektöründe Türkiye'nin en önde gelen yapımcısı olarak isim yapan Acun Ilıcalı,14 Kasım 2013 tarihinde tv8'i satın alarak artık kendi TV kanalının sahibi olduğunu duyurdu. MNG gurup başkanı ve tv8 kanalının sahibi olan Mehmet Nazif Günal ile anlaştığını, satın alma sürecinin başladığını Twitter'a yazmıştır.

BİZE ULAŞIN