İrem Derici'nin doktorundan sağlık durumu hakkında açıklama geldi! - İşte İrem Derici'nin son hali

Ünlü şarkıcı İrem Derici, son haftalarda verdiği kilolar ile tüm dikkatleri üzerine toplamıştı. Geçtiğimiz günlerde ise mide rahatsızlığı nedeniyle hastanede tedavi göre Derici dün yoğun bakıma alındı. Bu gelişmelerin ardından İrem Derici'nin sağlık durumu ve son hali sevenleri tarafından merak konusu oldu.Ünlü şarkıcının doktoru ve arkadaşından sağlık durumu ile ilgili açıklamalar yapıldı. İşte İrem Derici'nin sağlık durumu ve son hali...

İrem Derici'nin doktorundan sağlık durumu hakkında açıklama geldi! - İşte İrem Derici'nin son hali

Geçtiğimiz günlerde mide rahatsızlığı nedeniyle tedavi altına alınan ünlü şarkıcı dün yoğun bakıma alındı. Bu gelişmelerin ardından sevilen isimin yakınları hastaneye akın ederken İrem Derici'nin sağlık durumu hakkında açıklamalar beklenmeye başlamıştı. Hayranları tarafından İrem Derici'nin son hali ve sağlık durumu dualarla bekleniyor. İrem Derici'nin doktorundan sağlık durumu hakkında açıklama geldi. İşte detaylar...

İREM DERİCİ'NİN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Prof. Dr. Reha Baran ünlü şarkıcının sağlığıyla ilgili şunları söyledi:

İrem Hanım'ı iki gün önce hastanemize transfer ettik. Genel durumu geldiği güne göre daha iyi. Şuan bilinci açık, bizimle sohbet edebiliyor, gazete okuyabiliyor.

Kendisi bir hafta önce bağırsak enfeksiyonu, idrar yolu enfeksiyonu şüphesiyle tedavi altına alındı. Sıvı kaybı olmuş hastamızda, sıvılar verilmiş. Normalde vücut, sıvı dengesizliğini yerine koyması gerekirken hastamızda dengesiz gitmiş. Ve bundan dolayı solunum sıkıntısı olmuş. Vücuda yeterinde oksijen gitmediği için, yoğun bakıma alındı.

Bazı değerleri istediğimiz gibi yerine oturmadı. Bunun günler içinde azalacağını ve düzeleceğini düşünüyoruz.

İnşallah önümüzdeki günlerde daha iyi haberler vereceğimizi düşünüyoruz.

İREM DERİCİ'NİN SON HALİ HAKKINDA ARKADAŞINDAN AÇIKLAMA

Dün yoğun bakıma kaldırılan şarkıcı İrem Derici'ye ilişkin arkadaşı Merve Özbey'den açıklama geldi.

Merve Özbey, "Yoğun bakımda olduğu için sadece aile girebiliyor. Biz de göremedik henüz. Herkes içeride zaten. Dışarıda işlerimiz var onları halledip tekrar geleceğiz. Umudumuz iyi olması herkesin duasını bekliyoruz. Bir önceki hastaneye göre şu an daha iyi tabiİ. Tam açıklama yapacak bir şeyim yok benim de bildiğim sizin bildiğinizle aynı. Daha iyiye gittiğini duyduk. Hepimiz birazcık daha ümitlendik. Kritik bir durumu var mı bilmiyorum ama geldiğinde sağlıktan dolayı biraz şikayetleri vardı. Şimdi daha iyi biz de akşam doktorunun açıklamasını bekliyoruz. Konuşabiliyor. Her şey yolunda. İnşallah her şey yoluna girecek İrem güçlü kızdır toparlar"

SEVENLERİ HASTANEYE AKIN ETTİ

Ünlü şarkıcı İrem Derici'nin rahatsızlığını öğrenen yakınları hastaneye akın etti. Bilgi almak için hastaneye gelen ünlü şarkıcı Merve Özbey, "Hepimizin bildiği doktorunun yaptığı açıklama. Yoğun bakımda olduğu için sadece aile girebiliyor. Biz de göremedik henüz. Herkes içeride zaten. Dışarıda işlerimiz var onları halledip tekrar geleceğiz. Umudumuz iyi olması herkesin duasını bekliyoruz. Bir önceki hastaneye göre şu an daha iyi tabi. Tam açıklama yapacak bir şeyim yok benim de bildiğim sizin bildiğinizle aynı. Daha iyiye gittiğini duyduk. Hepimiz birazcık daha ümitlendik. Kritik bir durumu var mı bilmiyorum ama geldiğinde sağlıktan dolayı biraz şikayetleri vardı. Şimdi daha iyi biz de akşam doktorunun açıklamasını bekliyoruz. Konuşabiliyor. Her şey yolunda. İnşallah her şey yoluna girecek. İrem güçlü kızdır toparlar" dedi.

Gonca Vuslateri ise, "Ben iyi bir enerji alıyorum. Bir şey olacağını düşünmüyorum. Ailesi üzgünler biraz ama sonuçta takibinde oldukları bir tedavi sürecindeler ama her şey yoluna girecek" şeklinde konuştu.

BİZE ULAŞIN