35 aydır zirvede olan A Haber, yeni sezona iddialı başladı

35 aydır zirvede olan A Haber, yeni sezona iddialı başladı

Türkiye’nin tercih ettiği haber kanalı 35 aydır değişmiyor. Eylül ayında da birden fazla kategoride birinci olarak zirvedeki yerini koruyan a Haber, yeni sezona iddialı bir giriş yaptı

  • Günaydın
  • Pazar 02.10.2017
Yeni sezonda birçok yenilikle izleyicinin karşısına çıkan a Haber, Türkiye'nin dört bir yanına dağılmış muhabir ağıyla tüm gelişmeleri anında aktarmaya devam ediyor. A Haber; Avusturya'dan Çin'e dünyanın birçok noktasında bulunan temsilciliklerini yeni sezonda artırarak 'anında haber' sloganını pekiştirmeyi hedefliyor.
Yeni sezonda yine gündemi belirlemeye hazırlanan a Haber; teknolojik alt yapısını geliştirerek, artırılmış gerçeklik teknolojisinin kullanımı ile ekranına farklı bir boyut kazandırıyor.

22 SAATLİK CANLI YAYIN MARATONU
A Haber; kendisini zirveye taşıyan haber yayınları ve programlarıyla referans kanal olmaya devam ediyor. Günde 22 saatlik canlı yayın maratonunun büyük yükünü üstlenen haber merkezi mutfağında hazırlanan haber bültenleri, ekonominin nabzını tutan ekonomi bültenleri, spor dünyasından haberler ve başarılı iş adamlarını ağırlayan 'İş'in Sırrı' ve 'Z Raporu' programları yine öne çıkıyor. Uzman isimlerin gündemin önemli başlıklarını canlı yayında değerlendirdiği 'Memleket Meselesi', 'Arka Plan' ve 'Kadraj'; gazeteciler ve aydınlar ile gündemi masaya yatıran 'Canan Barlas ile Gündem', karanlıkta kalmış oyunları bozan 'Yaz Boz', dünyanın nabzını uluslararası konuklar ile tutan 'Diplomasi', tarihe geçen portreler ve çıplak gerçekler ile 'Unutma', emlak dünyasının keyifli programı 'Evin Yolu' ve yöresel lezzetlerden dünya mutfaklarına, ünlü şeflerden tarifler ile 'Mutfaktayız'; a Haber ekranına geliyor.
Tarihe ışık tutan belgeselleri ile de dikkat çeken a Haber, bilgiyi sorgulayıp işleyerek bakış açısı kazandıran analiz haberleri, iz bırakan kişilerin hikayelerinin anlatıldığı portre dosyaları ile birçok ilke imza atmaya devam ediyor.

BİZE ULAŞIN