Ünlülerin de zaafları olur

Ekranlarda kusursuz görünseler de ünlülerin de hepimiz gibi zaafları, tuhaflıkları ve çılgınlıkları var. Cosmopolitan dergisi, herkesin severek takip ettiği ünlülerin bilinmeyen itiraflarını derledi

Ünlülerin de zaafları olur
LADY GAGA
Turnede beş kuruşsuz kalmış
Sahne performanslarıyla ve sıra dışı giyimiyle her zaman ağzımızı açık bırakmayı başaran Lady Gaga, bu listenin olmazsa olmazı. 2009'da gerçekleştirdiği unutulmaz The Monster Ball Tour'un sunduğu görsel şölen için ünlü sanatçının büyük paralar harcadığını duymuştuk. Lady Gaga, banka hesabında bulunan 3 milyon doların tamamını turda gerçekleştirmeyi planladığı performanslar için harcamış. "Tur boyunca resmen beş kuruşsuzdum" diyen ünlü şarkıcının konserindeki devasa sahnesini, çılgın kostümlerini, havai fişek gösterilerini ve arkasındaki ekibi düşünecek olursak, bu paraya değdiğini söylemeliyiz.
?
JENNIFER ANISTON

Sahneye sağ ayağıyla çıkıyor
Herkes uçakta ufak da olsa tedirginlik yaşar. Havalanırken ya da inişe geçerken, daha önce izlediğimiz uçak kazaları ve olası senaryolar gözlerimizin önünden film şeridi gibi geçer. Bununla başa çıkmak için uyuyan ya da yanında kendisini oyalayacak aktiviteler getirenler var. Jennifer Aniston'ın bu stresle başa çıkmak için başka bir yöntemi var. Ünlü oyuncu, uğur getirdiğini düşündüğü için uçağa ilk adımını mutlaka sağ ayağıyla atıyor.

KATTY PERRY
Cyrus ve Swift'in saçını almış
Katy Perry, yeni yeni kendisini gösterdiği zamanlarda başından geçen bir olayı şöyle paylaşıyor: "Grammys Ödül Töreni'ne ilk katıldığım zamanlarda, Miley Cyrus ve Taylor Swift ile aynı odayı paylaşıyordum. İkisinin de saçlarından birer parça istedim. Biraz tuhaf olabilir ama harikaydı." Şimdilerde Katy Perry'nin arasının bozuk olduğu Taylor Swift'ten bir zamanlar böyle bir istekte bulunmuş olması bir yana, o saçları ne yaptığı da merak konusu.

SANDRA BULLOCK
Göz altı şişliğine...
Herkesin kendisine göre güzellik sırları vardır. Kimi el kremini saçına sürer, kimi ojesini matlaştırmak için mısır nişastasından faydalanır, kimi ise hemoroid kremini göz altlarında kullanır... Bu son güzellik tüyosu Sandra Bullock'a ait. Kulağa tuhaf gelse de, hemoroid kreminin göz altındaki şişliği aldığını söylüyor Bullock.

JENNIFER LAWRENCE
Jennifer'dan pizza tarifi
Jennıfer Lawrence, karbonhidratın dibine vurmayı çok iyi biliyor olmalı. İcadıyla gurur duyan ünlü oyuncu, chili soslu pizza sandviçin tarifini bir röportajında gururla şöyle anlatıyor: "Bir dilim pizzayı alıyorsunuz, içerisine makarna ve chili sos ekliyorsunuz. Bir başka dilim pizzayla da üzerini kapatıyorsunuz ve sandviç gibi yiyorsunuz."
BİZE ULAŞIN