İstanbul’un en gözde lezzet mekanları doğayla buluşuyor

103 bin metre kare alanı ile Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Vadistanbul AVM, lezzet mekanlarını benzersiz bir doğa manzarasıyla buluşturuyor. İşyerlerine de evsahipliği yapan alan içerisinde Tarkan’ın ofisi de yer alıyor

İstanbul’un en gözde lezzet mekanları doğayla buluşuyor
Kapılarını İstanbullular'a, 14 Eylül Perşembe günü Sertab Erener konseri ile açan Vadistanbul AVM, dünyanın ve Türkiye'nin en ünlü markalarına her gün yenilerini ekliyor. İnşaat sektörünün öncü markalarından Artaş Grup ve İnvest Grup tarafından, Evyap'ın Ayazağa'daki arazisi üzerinde konumlanan ve megamall kategorisinde yer alan Vadistanbul AVM, kurulduğu 103 bin m2 alan ile Türkiye'nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri. Dünyanın en gözde markalarıyla İstanbul'un en beğenilen lezzet mekanlarını benzersiz bir doğa manzarasında buluşturan merkez, 760 metre uzunluğunda bir açık hava alışveriş caddesine sahip.

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK OFİS ALANI
Vadistanbul AVM'yi de kapsayan Vadistanbul projesi üç etaptan oluşuyor. Projenin ilk iki etabı tamamlanmış durumda. Son etabı da tamamlandığında 300 bin m2 büyüklüğündeki hacmiyle Türkiye'nin en büyük ofis alanına sahip olacak proje, toplamda 424 bin m2 alan üzerine kurulu. Proje dahilinde 1.915 lüks konut ve 220 odalı beş yıldızlı bir otel yer alıyor. Vadistanbul projesini genel müdür Özgen Özyurt anlattı…
Vadistanbul'da Tarkan dışında ev ya da ofis alan bir ünlü var mı?
Tarkan ofisini buraya taşıyor. Ayrıca Vadistanbul projesinde 30 bin kişinin çalışabileceği totalde 300 bin metrekarelik A sınıf ofisler yer alıyor. Özellikle şehrin içinde ve doğayla iç içe konumunu da göz önüne alınca; yalnızca İstanbul'da değil, Türkiye genelinde de birçok kurumsal ve global firmanın dikkatini çekmeyi başardı. Yatırımcıları arasında Kale Grubu, Evyap, Socar Türkiye gibi markalar yer alıyor.
Vadistanbul'daki markalardan bahseder misiniz?
Vadistanbul AVM'de, Avrupa yakasında ilk ve tek olacak Galeries Lafayatte'in de yer aldığı 760 metre uzunluğundaki Cadde'mizle birlikte toplamda 250 mağaza yer alıyor. İçerideki markalar arasında İnditex ve Shaya gibi global gruplardan tutun da uluslararası arenada ülkemizi başarıyla temsil eden Mavi, Koton, İpekyol gibi markalarımıza dek geniş bir moda perakende karmasına sahibiz. Spor mağazası Decathlon, çok yakında hizmet vermeye başlıyor. Öte yandan ormana bakan ve benzersiz su gösterilerinin gerçekleştiği 2 bin metrekarelik havuzumuzla keyifli bir manzara sunan toplam 400 metre cepheli, fine-dining konseptli restoranlar, misafirlerimizin damak lezzetine uygun hizmet vermek için gün sayıyor. İtalyan Serafina, Batı Akdeniz mutfağından Galliard, yepyeni bir konsepti misafirlerimizle tanıştıracak Michelle Brasserie, Huqqabaz ve Brasseire Polonez; bu restoranlardan sadece birkaçı.

YEME, İÇME VE EĞLENCE BİR ARADA
Peki, sizce kadınlar Vadistanbul'a neden gelmeli? Vadistanbul'da kadınlara yönelik birçok marka bulunuyor; en yeni ürün yelpazesiyle tüm bu markalar kozmetikten modaya kadın misafirlerimizi bekliyorlar. Ailelerin keyifle birlikte vakit geçirebileceği Magic World; hem yetişkin hem çocuklara hitap eden, içerisinde bowling, laser tag, çarpışan oto, softplay oyun alanı, tırmanma duvarları, doğum günleri ve organizasyonların yapılabileceği parti sokağı, kafesi ve performansa dayalı bilet veren onlarca eğlence makineleri ile ailelerin hediyeler kazanabilecekleri, tek çatı altında yeme-içme-eğlencenin bir arada olduğu keyifli bir eğlence merkezidir.
Çocuklar için çalışmalarınız var mı?
Vadistanbul'da yakın zamanda çocukların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz yeni bir projemiz başlıyor. İstanbul'daki önemli kültür sanat kuruluşlarından biriyle özel bir çalışmaya imza atmaya hazırlanıyoruz. Çocukların hayal güçlerini harekete geçirecek, onların sanatsal yeteneklerini de keşfetmelerini sağlayacak eğlenceli işler yapacağız.
BİZE ULAŞIN