Ne var ne yok?

Ne var ne yok?
SEZONUN TREND AYAKKABILARINDA BÜYÜK AVANTAJ
Elle, ayakkabı tutkunlarına Black Friday'e özel büyük indirimler sunuyor. 24 Kasım'da Elle mağazaları ve elleshoes. com'dan yapacağınız alışverişlerde, seçili ürünlerde yüzde 70 indirim sizi bekliyor. İçinizdeki asker ruhunu adımlarınıza taşıyan postallardan kürk detaylı kampçı botlara, maskülen makosenlerden pırıltılı spor ayakkabılara, sezonun trendi streç çizmelerden bağcıklı ayakkabılara kadar pek çok ürüne çok avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

350'DEN FAZLA MARKADA ÖZEL FİYATLAR
2 milyonu aşkın üyeye sahip olan Zubizu, dünyayı kasıp kavuran Black Friday gününü özel bir alışveriş deneyimiyle kutluyor. 350'den fazla markanın katıldığı Black Friday kampanyasıyla; 2 milyon üye, ayrıcalıklı bir alışveriş haftası yaşıyor. 7 bini aşkın noktada; modadan teknolojiye, beyaz eşyadan ayakkabıya kadar birçok sektörde yüzde 30'a varan indirimler uygulanıyor. Ayrıca sürpriz hediyeler ve iki kat puan kazandıran Zubizu'ya özel kampanyalar da sizi bekliyor.

SICACIK ÜRÜNLERE YÜZDE 25 İNDİRİM!
Sonbahar -kış sezonunun en karlı alışveriş dönemi başladı. Hem mudo.com.tr, hem de Mudo mağazalarında bugün, giyim ve aksesuvar ürünlerinde tüm indirimlere ek olarak yüzde 25 indirim uygulanıyor. Bu kışın en sıcak yün karışımlı kabanlarına, su geçirmez parkalara, farklı renk ve kesimlerdeki pantolon ve kazaklar ile renkli aksesuvarlara çok avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Üstelik 27 Kasım Pazartesi günü, mudo. com.tr'de Cyber Monday'e özel indirimler devam ediyor. Kargo da ücretsiz...
BİZE ULAŞIN