Almanya’da ‘Kürk Mantolu Madonna’yı sahneleyeceğiz

Almanya’da ‘Kürk Mantolu Madonna’yı sahneleyeceğiz
Genç oyuncu Sercan Badur, bu sezon tiyatro sahnesinde 'Kürk Mantolu Madonna' oyunuyla izleyicinin karşısına çıkıyor. Cem Yılmaz'ın son filmi 'Arif V 216' ile sinemaya da adım atan Badur, sevilen çocuk kahramanı 'Ben 10'in 'Mücadele Zamanı' isimli yarışmasının da sunuculuğunu üstleniyor. Sezona üç koldan tam gaz giren sempatik oyuncu, GÜNAYDIN'ın sorularını yanıtladı...
'Kürk Mantolu Madonna' oyununuz nasıl gidiyor? Son hızla çalışmaya devam ediyoruz. Sabahattin Ali'nin 'Kürk Mantolu Madonna' romanını Engin Alkan yönetiminde sahneye koyuyoruz. Edebiyat tarihimizde bugüne dek güncelliğini korumuş ve hâlâ çok satan bir roman, ilk kez sahneye konuluyor. Bu zaten başlı başına heyecan verici. Müthiş özen, emek ve yatırım var bu işte. Çok güzel tepkiler alıyoruz. Ekipçe elimizi büyük bir taşın altına koyduğumuzu düşünüyorum. En güzeli de Sabahattin Ali'yi tanımak ve seyirciyle her buluştuğumuzda onu anmak... İstanbul'da başladık, diğer illeri de gezeceğiz. Ardından oyunu Almanya'da da sahneleyeceğiz.
Gelelim beyazperdeye... 'ArifV 2016' için heyecanlı mısınız? Evet... 'Arif V 216'da 'Arif'in 2017 yılındaki asistanını canlandırıyorum. Türkiye için çok önemli bir insan Cem Yılmaz; çığır açmış biri. Onun projesinde yer almak benim için çok önemli. Bu kadar profesyonel olup insan olarak sıcaklığından bir şey yitirmemesi çok güzel. Bu filmle unutulmaz bir süreç geçirdim. Çok güzel, çok değerli bir film olacağına eminim.

BÜYÜK BİR SINAVDI
Bu sezon sizi çocuklara yönelik bir projede, 'Ben 10 Mücadele Zamanı' yarışmasında izleyeceğiz. Çocuklarla birlikte olmak nasıldı? İlk defa çocuklarla ilgili bir televizyon projesinde yer aldım ve muhteşemdi. Enerjisi çok yüksek bir iş ve beni çok heyecanlandırdı. 'Ben 10', efsane bir çizgi film; çocuklar bayılıyor. Çocukların şimdi de 'Ben 10 Mücadele Zamanı' yarışmasını çok seveceğine eminim. Cartoon Network'ün yayınlandığı her ülkede, yarışmayı o ülkenin ünlü bir ismi sunuyor. Teklif geldiğinde projeyi hiç düşünmeden kabul ettim. Bu proje için İspanya'da devasa bir stüdyo kuruldu. Ben de Türkiye adına bu yarışmayı sunmak için Madrid'e gittim. Çekimler için 40 çocuk ve ebeveyni de Madrid'e gitti.
Sunuculuğu sevdiniz mi peki? Benim için büyük bir sınavdı çünkü daha önce sunuculuk deneyimim yoktu. Çekimler bir hafta sürdü ve yarışmacı çocuklarla çok eğlendik. "İyi ki ben sunmuşum" diyorum. Yeni bölümler, her cumartesi saat 10.30'da yayınlanacak.
BİZE ULAŞIN