‘Çapkınlığı Arnavutköy’ün göbeğinde yapmam!’

İki kadınla objektiflere takılan şarkıcı Murat Dalkılıç, gazetecilere “Çapkınlık yapacak olsam Arnavutköy’ün göbeğinde ne işim var!” dedi

‘Çapkınlığı Arnavutköy’ün göbeğinde yapmam!’
Geçtiğimiz aylarda Merve Boluğur'la boşanan şarkıcı Murat Dalkılıç, önceki akşam Arnavutköy Balıkçısı'nda görüntülendi. Mekanda iki kadın ve bir erkek arkadaşı ile yemek yiyen popçu, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Dalkılıç, yeni sezonda bir barda sahneye çıkmasıyla ilgili şöyle konuştu: "Ben mesleğime bar şarkıcısı olarak başladım. Uzun süredir yapmıyordum, özlemişim. Murat Boz'u aradım, bana şarkı konusunda destek verdi. Tarkan ve Sezen Aksu şarkılarını da repertuvarıma aldım." Eski eşiyle barıştıkları haberlerini yalanlayan Dalkılıç, "Annesi rahatsızdı, geçmiş olsun demek için aradım. Yeniden birleşme yok" dedi. Ünlü şarkıcı, yanındaki kadınlarla ilgili sorular soran gazetecilere "Çapkınlık yapacak olsam Arnavutköy'ün göbeğinde ne işim var!" diye karşılık verdi. Arkadaşına ait araç ile mekandan ayrılan popçu, kalbini aşka kapatmadığını da sözlerine ekledi.

KIZ KIZA EĞLENDİLER
MURAT Dalkılıç'ın eski eşi Merve Boluğur, önceki akşam kız arkadaşlarıyla Arnavutköy'de bir mekana girerken görüntülendi. Ünlü oyuncu, kendisine annesinin rahatsızlığıyla ilgili sorular yönelten gazetecilere "Arkadaşlarıma ayıp olmasın, sonra konuşuruz" diye yanıt verdikten sonra mekana girdi.
BİZE ULAŞIN