‘Aslında bu film 1.5 yaşında’

‘Aslında bu film 1.5 yaşında’
Başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver ve Meryem Uzerli'nin paylaştığı 'Öteki Taraf' filminin galası, önceki akşam Vadistanbul'da gerçekleşti.
Özcan Deniz'in aynı zamanda senaryosunu yazıp yönetmenliğini de üstlendiği gerilim-dram türündeki filmin galasına Ozan Akbaba, Neslihan Yeldan, Özge Borak, Berkay Tahmaz, Gülenay Kalkan-Tarık Ünlüoğlu gibi isimler katıldı.

'MEVSİMİNİ BEKLEDİK'
Galadan notlar şöyle:
Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özcan Deniz, iddialı konuştu: "Bu film, bu sene Türk sinemasında kendini başka bir yere konumlandırıyor. O yüzden seyircinin de seveceğini düşünüyoruz. Ayrıca çok yoğun duyguların yaşandığı bir gerilim filmi."
Aslı Enver ise, "Özcan Deniz ile zaten aynı dizide oynuyorsunuz; filmde zorlanmamışsınızdır, değil mi?" sorusuna "Bu filmi diziden önce çektik. O yüzden filmi çekerken yeni tanışmıştık" yanıtını verdi. Bunun üzerine Özcan Deniz "Film aslında 1.5 yaşında. Araya dizi girdi ve filmin mevsimini bekledik; mevsimi geldi. Heyecanlıyız, her şey güzel olacak" dedi.
Aksiyon sahnelerinde zorlanıp zorlanmadığı sorulan Meryem Uzerli, şöyle konuştu: "Aksiyon sahneleri tabii ki büyük bir meydan okuma. Ama çok abartılacak bir zorlanma olmadı."
Dört aylık hamile olan sevgilisi Feyza Aktan ile gözlerden uzak bir ilişki yaşayan Özcan Deniz, babalıkla ilgili duyguları sorulunca "Biz de bekarlıktan 'Öteki Taraf'a geçtik" yanıtını verdi.
Film gösterimi sırasında kendisine yer bulamayan Neslihan Yeldan, "8 bin liralık Louis Vuitton elbisemle oturduğum yere bak" diyerek merdivene oturdu. Yeldan, daha sonra bir arkadaşının yer vermesiyle bir koltuğa geçti.
Galaya sevgilisi Berkay Tahmaz ile katılan Özge Borak, "Heyecanlandıran bir yapıt olmuş. Özcan'ın böyle bir film yapmasına ayrıca sevindim" dedi.
Aslı Enver'in sevgilisi Murat Boz, gazetecilere görüntü vermemek için asansörle direkt kulise geçti.
BİZE ULAŞIN