İrem Derici'nin yeni sevgilisi Barış Murat Yağcı kimdir?

Ünlü şarkıcı İrem Derici, hastalığını atlatmasının ardından yeniden sahneler dönmüş ve hayranlarını sevindirmişti. Şimdi ise yeni bir aşka yelken açtı. Ünlü isim geçtiğimiz günlerde Barış Murat Yağcı ile görüntülendi. Peki İrem Derici'nin sevgilisi Barış Murat Yağcı kimdir?

İrem Derici'nin yeni sevgilisi Barış Murat Yağcı kimdir?

Oyuncu ve profesyonel basketbolcu Barış Murat Yağcı, 1991 yılında doğdu. Geçirdiği sakatlık nedeniyle basketbola ara veren Barış Murat Yağcı, Best Model yarışmasına katılarak Best Fotomodel seçildi. Yarışma elde ettiği başarı sonrası modellik yapmaya başlayan Yağcı şuan İtalya'da modellik yapmaktadır.

İzmir'li olan Barış Murat Yağcı Voleybol, Hentbol, Tenis, yüzme ve Basketbol ile iç içedir. 2003 – 2004 yıllarında Efes Pilsen'de oynayan Yağcı, Bahçeşehir Üniversitesi İthalat İhracat Bölümü 3. Sınıf öğrencisidir. Kocamın Ailesi dizisinde Fatih'in kuzeni olarak rol alan Murat Yağcı, başrollerini Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun paylaştığı Kiralık Aşk'ta Eymen karakterine hayat vermişti.

BARIŞ MURAT YAĞCI VE İREM DERİCİ AŞKI

Şarkıcı İrem Derici yeni bir aşka yelken açtı. Zor günleri atlatan Derici aradığı mutluluğu model-oyuncu Barış Murat Yağcı da buldu.Kısa bir süre önce Lider Şahin'den ayrılan Derici, gönlünü oyuncuya kaptırdı.Ünlü şarkıcının Barış Murat Yağcı ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Duymayan Kalmasın'ın haberine göre; İrem Derici'nin model ve oyuncu Barış Murat Yağcı ile aşk yaşadığı ikilinin Fethiye'de görüntülendiği öğrenildi.

Best Model of Turkey yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran 1.95 boyundaki Barış Murat, daha önce verdiği röportajda "1.80'den kısa bir kadınla olmam" demişti. İrem Derici'nin ise boyu 1.67.

BİZE ULAŞIN