'Kırgın Çiçekler' 100'üncü bölümü kutladı

‘Kırgın Çiçekler, atv ekranında 100’üncü bölüme ulaştı, oyuncular ve yapım ekibi başarılarını özel bir geceyle kutladı. Madalyayla ödüllendirilen dizi ekibi, 100 bölümdür kendilerini yalnız bırakmayan izleyicilere teşekkür etti

'Kırgın Çiçekler' 100'üncü bölümü kutladı

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi 'Kırgın Çiçekler' ekibi, önceki akşam 100'üncü bölüm kutlaması için Etiler Kallavi'de bir araya geldi. Kutlamada; pasta kesilip dizide emeği geçen herkese madalya verildi. Gecede; Altay, Elif Buse Doğan, Gökhan Uzunali, İmera, Mümin Sarıkaya, Yılmaz Taner Tuna Velibaşoğlu gibi sanatçıların yanısıra dizinin oyuncularından Özgür Çevik, İpek Karapınar ve Mehmet Aykaç sahneye çıktı. Fenomen dizinin yapımcısı Mehmet Yiğit Alp, yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Hep birlikte bir marka yarattık. Son dönemde dizi sektörü için önemli kilometre taşlarından birini birlikte oluşturduk. 100 bölümdür atv'de seyirciyle buluşuyoruz. Kanalımıza, oyunculara, ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bu hepimizin başarısı." Dizinin yönetmeni Serkan Birinci ise şöyle konuştu: "20 yıldır bu sektörde çalışıyorum. 50 bölüm gördüm ama hiç 100 bölüm görmemiştim. Genç oyuncu arkadaşlar, umarım tüm projelerinde 100 bölüm çalışırlar. Mesele 100 bölüm çalışmak değil; önemli olan 'Kırgın Çiçekler'de 100 bölüm çalışmak..."

'MENDİLLER ELİMİZDE YAZDIK'

Dizinin senaristleri Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu ise hikayenin kendilerini de duygulandırdığını söyledi: "Çok gerçek bir dizi yazdık. Çoğu zaman elimizde mendil ile yazdık. Tüm sahneler bizim için çok özel. Yazarken inanmadığımız sahneler de oldu. Bu noktalarda yönetmenimize güvendik. Bizi 100 bölümdür yalnız bırakmayan izleyicimize teşekkür ederiz." Beş yetimhane kızının hikayesini anlatan 'Kırgın Çiçekler'de; Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Çağla Irmak, Aleyna Solaker, Hazar Motan, Mehmet Aykaç, Arif Diren, Deniz Uğur, Tayanç Ayaydın, Esra Dermancıoğlu, Sacide Taşaner ve Zeynep Irgat gibi isimler rol alıyor.

BİZE ULAŞIN