2018, komedyenlerin rekabet yılı olacak!

2018, komedyenlerin rekabet yılı olacak!

Ünlü komedyenler Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar ve Ahmet Kural-Murat Cemcir ikilisi, yeni yılın ilk üç ayında kozlarını beyazperdede paylaşacak.
Cem Yılmaz'ın 'Arif V 216' filmi 5 Ocak'ta, Şahan Gökbakar'ın yeni tiplemesi 'Kayhan'ın ilk filmi 9 Şubat'ta gösterime girecek. Murat Cemcir ile Ahmet Kural'ın, 'Ailecek Şaşkınız' adlı filmleri de 2 Mart'ta izleyiciyle buluşacak.
Böylece izleyiciler, Türk sinemasının en çok izlenen komedi filmlerine imza atan bu isimleri, peş peşe izleme imkanı bulacak.
Cem Yılmaz'ın, 2004 yapımı 'G.O.R.A.' filminin baş kahramanları 'Arif' ile robot '216'nın yeni maceralarını konu aldığı 'Arif V 216', güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor. Film, aynı zamanda Yeşilçam'a saygı duruşu niteliği taşıyor. Kıvanç Baruönü'nün yönettiği filmde;
Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz, Seda Bakan, Farah Zeynep Abdullah ve Çağlar Çorumlu gibi isimler rol alıyor.

YÖNETEMEYEN CEO!
'Recep İvedik' serisiyle tarihi gişe rekorlarına imza atan ve 7.4 milyon kişinin izlediği 'Recep İvedik 5'le rekoru halen elinde bulunduran Şahan Gökbakar, yeni tiplemesi 'Kayhan'la 9 Şubat'ta izleyici karşısına çıkacak.
'Çalgı Çengi' ve 'Düğün Dernek' filmlerinde, yırtmaya çalışan köylü tipleri oynayan Ahmet Kural- Murat Cemcir ikilisi ise yeni filmleri 'Ailecek Şaşkınız'da herkesi şaşırtacak. Selçuk Aydemir'in yazıp yönettiği, Gökhan Tiryaki'nin görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmde; babasının şirketinin başına geçerek CEO olan 'Ferhat' (Ahmet Kural) ile çocukluk arkadaşı ve şirketin finans müdürü 'Gökhan'ın (Murat Cemcir) komik macerası anlatılıyor. İkilinin teknoloji üssünü andıran evlerinde ayaklarını leğene sokup kahve içerek çalıştığı sahneler, 'karizmatik CEO' kavramını değiştirecek gibi görünüyor. İkilinin evde atletleriyle oturdukları sırada gelen beklenmedik bir misafir, 'Ferhat'ın hayatını değiştirecek.
Merakla beklenen filmle ilgili konuşan Ahmet Kural, şunları söyledi: "Murat da, ben de ilk kez bir projede işadamlarını canlandırıyoruz.
Oyunculuğun en güzel tarafı, bambaşka tiplemelere bürünebilmek. Sinemaseverler bizi bu kez plazalarda, Lamborghini araçlarla, takım elbiselerle görecek. Alışılageldik yöneticilerden çok farklı, komik bir profilimiz olacak. Kendimizi yönetmeyi henüz başaramamışken, bir de hayatta en yönetilemeyen duygu olan aşk devreye giriyor.
Kahkahalarla izlenecek bir film yaptık."

BİZE ULAŞIN