Haluk Levent eşinden boşandı

Anadolu Rock müziğinin ünlü ismi Haluk Levent, 3 yıl önce çocuğunun geleceği için boşanmaktan vazgeçtiği Nesrin Yonarlar'dan anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. 3 gün önce 'evlilik birliğinin temelinden sarsılması' gerekçesiyle açılan boşanma davası bir gün sonraki duruşmada karara bağlandı.

Haluk Levent eşinden boşandı

Gerçek adı Haluk Acil olan rock müziğin sevilen ismi Haluk Levent, 8 yıldır birlikte olduğu Nesrin Yonarlar ile 2004'te nikâh masasına oturdu. Sultanahmet'teki Binbirdirek Sarnıcı'nda sade bir törenle evlenen Haluk Levent'in nikâhına Feridun Düzağaç, Çağla Kubat gibi ünlüler katıldı. Gelinin şahitliğini Mahsun Kırmızıgül, damadın ise Erhan Aygün yaptı. Nikahı dönemin Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci kıydı. Çiftin evliliğinden bir çocukları oldu. Mutlu giden evlilik uzun sürmedi. Haluk Levent ile eşi 3 yıl boşanmak üzere mahkemeye başvurdu. Ancak çocuklarının geleceğini düşünen çift boşanmaktan vazgeçti.

DAVAYI AÇTIKTAN BİR GÜN SONRA BOŞANDILAR

Çift, İstanbul Aile Mahkemesi'ne 18 Aralık'ta anlaşmalı boşanmak üzere yeni bir dilekçe sundu ve boşanmak istediklerini bildirdi. Bir gün sonra, önceki gün erken saatte adliyeye gelen çift, hakim karşısına çıktı. Evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle boşanma taleplerini yineleyen çiftin talebini kabul eden mahkeme heyeti çiftin boşanmasına karar verdi. Mahkemeye sunulan boşanma protokolünde, Haluk Levent'in çocuğuna nafaka vereceği ve okul masraflarını karşılayacağı belirtildi.

BİZE ULAŞIN