Herkesin ortak dileği barış ve mutluluk

2017 yılını geride bırakırken, yeni yıl için herkesin farklı umutları ve dilekleri var. Şamdan Plus dergisi, cemiyet hayatının ünlü isimlerine 2018’den beklentilerini sordu

Herkesin ortak dileği barış ve mutluluk

DALİA GARİH
"Yeni yılda, sağlık, bereket, şans ve huzur diliyorum."

FERYAL GÜLMAN
"Geçen sene de dileklerimiz olmuştu. 2017'den de beklentilerimiz olmuştu. Gene aynı dilekleri diliyorum. Dilerim ülkemiz adına da güzel bir yıl olur. Hepimizin dileği, ümitleri aynı."

DERİN MERMERCİAYDIN
"Toplum olarak tahammülümüzün daha yüksek olduğu, saygı ve sevgimizi göstermekte cömert olacağımız ve hayvanlara karşı daha merhametli davranacağımız bir yıl temenni ediyorum. 2018, hepimize şans ve mutluluk getirsin inşallah."

SELİN DENİZLİBURNAZ
"Yeni yılda ülkemizde daha fazla gülen insan görmek istiyorum. Herkesin işi, aşı, gücü, sağlığı yerinde olacak, bu sebeple daha fazla gülecekler. Çünkü güzel bir ülke burası. Güzel insanlarız biz. İnşallah kendi kıymetimizi de, ülkemizin kıymetini de biliriz. Çok klasik olacak ama savaşlar böyle adım adım içeriye yaklaşırken, inşallah kendimizi içinde bulacağımız bir savaş olmaz."

ARZU SABANCI
"Yeni yılda tüm ailem ve sevdiklerim için sağlık ve mutluluk, ülkem için huzur ve barış diliyorum."

SUZAN SABANCI DİNÇER
"Herkese, başta ülkemize sağlık, barış ve güzel günler diliyorum. 2018 iyi bir yıl olsun."

ZEYNEP YILMAZ
"Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapımızı çalmasını diliyorum. Yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamamız dileğiyle..."

ESRA OFLAZ GÜVENKAYA?
"Yeni yılda öncelikle Ortadoğu'da ve ülkemizin sınır komşularıyla barış diliyorum. Ülkemizde birlik, hoşgörü, refah hakim olsun. Ailemde ise sağlık, huzur, bereket hüküm sürsün."

RONİT HAKKO
"Yeni yıl herkese çok güzellikler, mutluluklar, mucizeler ve huzur getirsin. Herkes birbirini çok sevsin. İnsanlar birbirini sevsin, hayvanları sevelim, doğayı sevelim, hayvanları ve doğayı koruyalım."

REVNA DEMİRÖREN
"2017 yılını artık geride bırakıyor, yeni umutlara, yeni heyecanlara, yeni bir yıla daha hazırlanıyoruz. Yeni yılın öncelikle ülkemize ve tüm dünyaya barış getirmesini, daha güzel bir yıl olmasını, sevdiklerimizle sağlıklı, huzurlu bir yıl olmasını dilerim."

'HER İSTEDİĞİNİZ GERÇEKLEŞSİN'

YASEMİN ÖZİLHAN
"Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2018 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğimiz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle..."

MAYA PORTAKAL
"Dünyada en önemli şey hiç kuşkusuz iyiliktir. Ben de tüm dünya için 2018'in mükemmel bir yıl olmasını temenni ediyorum. Şimdiden herkese mutlu yıllar."

MİNE KALKAPÇIOĞLU
Yeni yılda ilk temennim sağlık. İkincisi ise dünyada huzur. Huzur olmayınca devamında hastalık da geliyor. Dolayısıyla sağlık ve huzuru herkese temenni ediyorum."

SERRA TOKAR
"Mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yıl diliyorum herkese. İnşallah daha huzurlu bir yıl olur."

FİGEN KRAL
"2018'in dünyaya barış ve huzur getirmesini diliyorum. Ülkemizde de yeni yılla birlikte her şeyin güzel olması için dua ediyorum. 2017'nin tüm olumsuzluklarını uğurlarken, yeni senenin bize sağlık, mutluluk ve huzur getireceğine inanıyorum. Herkese güzel bir yıl olmasını diliyorum."

BANU ÇARMIKLI
"Yeni yılın dünyaya ve ülkemize huzur, refah ve mutluluk getirmesini diliyorum. 2018'in barış ve mutluluk içinde yaşanan bir yıl diliyorum."

NESLİHAN SABANCI
"Milletimize başta sağlık, mutluluk, sevgi ve barış dolu bir yıl dilerim. Kadına şiddetin son bulması, çocuk tacizlerinin, terörün, savaşların, hayvan katliamlarının olmaması umuduyla..."

DİLEK TÜRKER
"Yeni yılda en başta sağlık, sonra da yurdumuzda ve tüm dünyada barış ve huzur diliyorum. İnsanlar artık maddenin esiri olup birbirlerini katletmesinler."

BİZE ULAŞIN