‘Mutlu yıllar sana müziğin başkanı’

Ünlüler, ‘Müziğin başkanı’ dedikleri yapımcı Polat Yağcı’yı 40’ıncı doğum günü partisinde yalnız bırakmadı. Geceye katılamayan İbrahim Tatlıses, Yağcı’ya özel olarak çiğköfteden yapılan bir pasta gönderdi

‘Mutlu yıllar sana müziğin başkanı’
Ünlü müzik yapımcısı Polat Yağcı, önceki akşam 40'ıncı yaşgününü kutladı. Şişli'deki Günay Restaurant'da düzenlenen özel geceye; iş ve sanat camiasından birçok ünlü isim katıldı. Akşam saatlerinde başlayan parti, gecenin geç saatlerine kadar devam etti. Serkan Kaya, Hande Yener, Cengiz Kurtoğlu, Zara, Seda Sayan, Berksan, Elif Kaya, Fettah Can, Röya, Ebru Yaşar, Volkan Konak, Ümit Besen, Ece Erken ve Arif Susam gibi birçok ünlü isim; Yağcı'nın yaşgününde sahneye çıkarak şarkılar söyledi.

ÇİĞKÖFTEDEN PASTA
Kendisini yalnız bırakmayan dostlarına övgü dolu sözler sarf eden Yağcı, "Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Nicelerini hep birlikte ve başarılı bir şekilde görürüz inşallah" dedi. İşte geceden özel notlar:
İzmir'de yaşamaya başlayan ve işleri haricinde İstanbul'a gelmeyen İbrahim Tatlıses, Yağcı'nın doğum gününe katılamadı. Kendisi adına kızı Dilan Çıtak'ı yollayan imparator, Yağcı'ya ilginç bir sürpriz yaptı. Tatlıses, yapımcıya özel olarak yapılmış çiğköfteden bir pasta gönderdi.
Uzun süredir ortalarda görünmeyen Davut Güloğlu, geceye bir erkek arkadaşı ile katıldı. Kilo aldığı görülen şarkıcı, "Doğal besleniyorum ve sonucunda sağlıklı bir şekilde kilo aldım" dedi. Bir süredir ticaretle uğraşan Güloğlu, "Albüm bitti ve yakın zamanda çıkacak. Malum iki iş birden yapıyoruz; hem ticaret, hem albüm zor oluyor" dedi.
Gecede Seda Sayan'a, birlikte düet yaptığı Cefi eşlik etti. Sayan, "Polat'ımızın doğum gününe geldik. İnşallah ailesi ile birlikte nice huzurlu yıllar geçirir" dedi. Yağcı'yı İzmir'den tanıdığını dile getiren Cefi ise "İzmir'in yetiştirdiği güzel insanlardan birisi. Biz ona 'Müziğin başkanı' diye hitap ediyoruz" dedi.

'YİNE
1 NUMARAYIM YİNE ZİRVEDEYİM'
Hande Yener, yakın arkadaşı Polat Yağcı'yı doğum gününde yalnız bırakmadı. Mekan girişinde muhabirlerle sohbet eden Yener, "Bir numara oldum yine, her zamanki gibi zirvedeyim" diyerek yine Demet Akalın'a gönderme yaptı. Yılbaşında iki konser verecek olan Yener, sözlerine şöyle devam etti: "İlki sokak konseri olacak, 20 bin kişinin gelmesi bekleniyor. Benim gibi birkaç sanatçı arkadaşım daha sahne alacak. Murat Dalkılıç ve Erdem Kınay gibi isimler ile beraber olacağız." Yakın zamanda çıkacak olan şarkısı hakkında da konuşan ünlü popçu, "Çalışmalarımız son sürat devam ediyor. İngilizce şarkım için klip çekilecek ve çok heyecanlıyım" dedi. Sosyal medya hesabında da telif metreyi paylaşan Yener, muhabirlere zafer pozu verdi.
BİZE ULAŞIN