İşte GÜNAYDIN'ın gecesinde yaşananlar

GÜNAYDIN’ın geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Yeni Yıla Merhaba partisi renkli anlara sahne oldu

İşte GÜNAYDIN'ın gecesinde yaşananlar

Sağlık sorunları nedeniyle yürümekte zorlanan Zerrin Özer, yanına Işıl Yücesoy'un yaklaştığını görünce ayağa kalktı. Yücesoy "Otur, ne olur! Rahatsız olsan bile hanımefendiliğinden ödün vermiyorsun" dedi.Gecede sahneye çıkan Ferda Anıl Yarkın, "Arabesk denilince akla gelen şarkıların yarısında benim imzam var" dedi.

HAM YAP BAKAYIM!

İrem Derici, Noel Anne kıyafetiyle dolaşıp konuklara çikolata dağıttı. Bir ara GÜNAYDIN muhabiri Oğuzhan Toracı, elleriyle Derici'ye çikolata yedirdi.

Partide muhteşem performansıyla konukları eğlendiren Berkay, Seda Sayan'a beş aylık kızı Arya'nın fotoğraflarını gösterdi. Sayan, ünlü popçuya "Kızın aynı sana benziyor" dedi.AYY! İNANMIYORUM

Partinin ağır toplarından Emrah Erdoğan, Zara'ya 10 aylık kızı Eleysa'nın fotoğrafını gösterdi.

Zara, Eleysa'nın fotoğrafını görünce "İnanmıyorum, ne kadar güzel bir bebek" yorumunda bulundu.

TARKAN 'DAN SONRA EMRAH'I KORUYOR

Emrah Erdoğan'ın, güvenliği için Tarkan'ın eski koruması Levent Ağaoğlu ile çalışmaya başladığı GÜNAYDIN'ın partisinde ortaya çıktı.

'15 YILI DEVİRDİK EŞİME HALA AŞIĞIM'

Gecede Bülent Serttaş, eşi Selvi Serttaş'a övgüler yağdırdı: "Selvi Hanım bana Allah'ın bir lütfu. Şanıma şan, şerefime şeref kattı. 15 yılı devirdik, ona hâlâ aşığım. Ben mutlu olmak için çalışıyorum, zengin olmak için değil."

MUHABBET KUCAKLAŞMALARI

Demet Akbağ ve Deniz Seki'nin kucaklaşması duygusal anlar yaşattı. 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın başrol oyuncusu Oktay Kaynarca ve usta sanatçı Orhan Gencebay, karşılaştıklarında birbirlerine böyle sarıldı.DAVETTEN MANZARALAR

Oyuncu çift Suat- Ahu Sungur gecede şıklıklarıyla herkesten övgü topladı. Yusuf Güney, GÜNAYDIN'ın partisinde sanatçı dostlarıyla bir araya geldi.

BİZE ULAŞIN