‘Bizde assolist kaprisi yok’

Yılbaşı gecesi Wow Hotel’de sahneye çıkacak olan Zara, Cengiz Kurtoğlu ve Kutsi, “Bizde assolist kaprisi yok” dedi

‘Bizde assolist kaprisi yok’

Türk müziğinin güçlü isimlerinden Zara, Kutsi ve Cengiz Kurtoğlu, yılbaşı gecesi Yeşilköy'deki Wow Hotel'de sahneye çıkacak. Önceki gün gazetecilerin karşısına çıkan üçlü, 31 Aralık gecesi için oldukça heyecanlı olduklarını belirterek "Bizde assolist kaprisi yok. Sahneye ilk ya da sonuncu olarak kimin çıkacağı hiçbir önem taşımıyor.

"GÖNLÜ GÜZEL İKİ İNSANLA SAHNEYE ÇIKACAĞIM"

Biz assolistliği birbirimize ikram ediyoruz" dedi. Kurtoğlu o gece konukları geniş repertuvarlarıyla zamanda yolculuğa çıkartacaklarını söylerken Zara, "Gönlü güzel iki insanla sahneye çıkacağım. Müziğin yanı sıra Cengiz Kurtoğlu'nun stand-up gösterisini de izleyeceğiz. Çünkü onun olduğu sahnede müzik de olur, eğlence de" dedi. 2018'den beklentilerini de anlatan üçlüden Zara, "Bu sene dilerim ki hiçbir çocuk ağlamasın.

YENİ YILDA İNŞALLAH EVLİLİK VAR

Kimse evinden, yurdundan olmasın. İşlerimizi en iyi şekilde yaptığımız bir yıl olsun" diye konuştu. Kutsi ise "Bu sene talihsiz, ufak bir kaza geçirdim. Set ve albüm koşuşturmasıyla geçti. Yeni yılda inşallah evlilik var. 2018 hepimiz için sağlıklı ve şans dolu geçsin" dedi.

BİZE ULAŞIN