Işın Karaca 'O gelinliği Demet istedi diye giydim'

Işın Karaca, bir radyo programına konuk oldu. Karaca, yayında samimi açıklamalarda bulundu. Müzik listeleriyle ilgili çarpıcı açıklamalar yapan şarkıcı, “Ülkede herkes bir numara. Bunun geri dönüşü önemli. Benim şarkılarım 7-8 numarada ama iş olarak geri dönüyor. Bir numara benim o zaman” diyerek araştırmalara inanmadığını söyledi.

Işın Karaca 'O gelinliği Demet istedi diye giydim'

Işın Karaca, katıldığı radyo programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcı, "Benim şarkılarım radyolarda yedi sekiz numarada ama bana iş olarak geri dönüyor. Sahne yapıyorum, vergi ödüyorum ve müzisyenlere para kazandırıyorum. Bir numara benim o zaman. Bu araştırmalara hiç inanmıyorum"dedi.

BENİM SAHTE TIKLA FALAN DA İŞİM OLMAZ

Işın Karaca sözlerine şöyle devam etti; Türkiye'deki yerel radyo sayısı bin. Otuz sekiz ulusal radyo var. sadece 100 radyonun incelendiği bir araştırmadan kendini bir numara çıkartamazsın. Bir dakikalık reklam üzeri de çalınma sayılıyor. Ben de reklam veririm, ben de bir numara olurum ama biz onlara başvurmuyoruz. Benim sahte tıkla falan da işim olmaz.

KÜSERİZ HEMEN BARIŞIRIZ

Demet Akalın ile barıştık, biz zaten küsemiyoruz. Küseriz hemen barışırız. İlk adımı ben attım. Tuğrul ile evlenirken gelinliği Demet istedi diye giydim yoksa hiç öyle bir niyetim yoktu. Instagramdan; 'küseriz kavga ederiz ama ısrar etmese bu gelinliği giymeyecektim' yazıp hikayeye attım. Hemen barıştık. Zaten ikimizde neden küstüğümüzü bile hatırlamıyoruz.

MİA'NIN AKLI ARTIK ERİYOR…

Son dönemde yaşananlara, eski eşimle ilgili çıkan haberlere insan olarak üzüldüm, kim izlese üzülür. Mia'nın aklı artık eriyor, her şeyi pedagog eşliğinde anlatıyoruz. Güçlü bir çocuk yetiştirdiğimi farkettim. Ben sadece onu korumakla yükümlüyüm.

UMARIM GİDİP EVLATLARINI ORADAN KURTARIRLAR

Herkes yaptığının bedelini ödüyor. Allah annesine babasına sabır versin. Umarım gidip evlatlarını oradan kurtarırlar. Her zaman onun bana tekrar dava açma hakkını açık bıraktım çünkü bu hayattan kurtulup bir yere kendini kanalize edebilirse ve Mia da isterse seve seve görüşebilirler.

BİZE ULAŞIN