‘50 yıldır vejeteryanım'

‘50 yıldır vejeteryanım'

Geçtiğimiz yıl 63 yaşında Sports Illustrated dergisine kapak olan Christie Brinkley, herkesi kıskandıran formunun sırrını anlattı. Her sabah güne bir fincan kahveyle başlayan eski süper model, en az beş fincan kahve içtikten sonra spor salonuna gittiğini söyledi. İşte Brinkley'nin NY Magazine'e anlattıkları...
Dişlerimi fırçalarken bacak egzersizleri, saçımı kuruturken ise squat yapıyorum. Yüzüyorum, sahilde yürüyorum, yani spor her gün hayatımda...
13 yaşından bu yana vejetaryenim. Çocuklarımı da vejetaryen olarak yetiştirdim. Hepsi güneşten nasıl korunacaklarını veya nasıl doğru besleneceklerini bilirler.
Bazı sabahlar, kahvaltıda akşamdan kalan yemekleri yerim. Sabahları tatlı yiyecekler tüketemiyorum. Öğlenleri salata yerim, içine mutlaka baklagil eklerim. Akşamları ise yanında sebzeyle kinoa, pirinç veya fasulye yemeyi tercih ediyorum.

'GÜNEŞ İLAÇTIR'
Annem, güneşin her şeyin ilacı olduğunu söylerdi. Boğazım ağrıdığında annem, "Dışarı çık ve güneş seni iyileştirsin" derdi. Güneşten maksimum fayda sağlamak için su kenarında oturmalı, cildinizi suyla nemlendirmeli ve su damlacıklarının ışığı yansıtmasına izin vermelisiniz. Cildinize biraz da bebe yağı sürebilirsiniz.
64 yaşına gireceğim ve bu hiç küçük bir rakam değil! Cildimi sıkılaştırmak için Ultherapy yönetimini kullanıyorum. Bu; vücudun kolajen üretmesini sağlayan bir ultrasound enerji yöntemi. Bunu çenem, boynum ve dekolte bölgemi doğal olarak sıkılaştırmak için kullanıyorum.

BİZE ULAŞIN