Ali Sunal’ın nişanlısı Nazlı Kurbanzade kimdir ve kaç yaşındadır?

Ünlü oyuncu Ali Sunal, bir süredir beraber olduğu Nazlı Kurbanzade ile nişanlandı. Bu gelişmelerin ardından Nazlı Kurbanzade magazin gündeminde ismi en çok merak edilen kişilerden birisi oldu. Peki Nazlı Kurbanzade kimdir?

Ali Sunal’ın nişanlısı Nazlı Kurbanzade kimdir ve kaç yaşındadır?

Cemiyetin ünlü simalarından Bülent Kurbanzade'nin kızı olan Nazlı Kurbanzade, lisans eğitimini Koç Üniversitesi'nde tamamladı. 2010 yılında hukuk bölümünü tamamladıktan sonra Paris Summer İnstitute'de eğitimine devam etti. Dört yıldır aynı kurumda operasyon direktörü olarak çalışan Nazlı Kurbanzade, aynı zamanda Çağadaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği'nin (ÇABA) projelerinde destek oluyor. Ali Sunal ile bu projeler sayesinde tanışan Nazlı Kurbanzade, ÇABA'nın düzenlediği bir etkinlikte podyuma çıkmıştı.

ALİ SUNAL VE NAZLI KURBANZADE EVLENİYOR

Oyuncu Gökçe Bahadır ile evlilikleri fazla sürmeyen Ali Sunal yeniden evleniyor. Özel hayatıyla anılmayı pek sevmeyen Ali Sunal'ın bir süredir aşk yaşadığı Nazlı Kurbanzade ile aile arasında nişanlandığı iddia edildi. Çiçeği burnunda nişanlılar evlenmek için fazla beklemeyecek. Bu yaz düğün var.

BİZE ULAŞIN