Bahtiyar Ölmez’e bir yeni isim daha katıldı!

Cumartesi akşamları atv ekranlarında izleyiciyle buluşan Bahtiyar Ölmez dizisinin kadrosuna sevilen oyuncu Sevcan Yaşar dahil oldu.

Bahtiyar Ölmez’e bir yeni isim daha katıldı!

Başrollerini Yetkin Dikinciler, Hande Subaşı ve Güven Hokna'nın oynadığı 'Bahtiyar Ölmez', güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Bir mafya babasına olan benzerliği nedeniyle bir anda kendini onun yerinde bulan Bahtiyar'ın hikayesini konu alan diziye Yılmaz Kunt'tan sonra güzel oyuncu Sevcan Yaşar da dahil oldu.

"Nisan Ölmez" karakterine hayat verecek olan Yaşar, Bahtiyar'ın yıllar önce evden çekip giden küçük kardeşini canlandıracak.

atv ekranlarında her Cumartesi seyirci karşısına çıkan Bahtiyar Ölmez, yeni bölümleri ile ekran başındakilerin nabzını tutmaya devam edecek. Daha önce yine atv ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde karşımıza çıkan oyuncunun canlandıracağı Nisan karakteri çok sevileceğe benziyor.

Baba Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Cem Tabak'ın yaptığı Bahtiyar Ölmez, 'Hiçbir şeyin benzeri kendisi değildir' sloganıyla yola çıkan ve mezarcı Bahtiyar'ın istemeden silah kaçakçısı Rıfat Çakar'ın yerine geçmek zorunda kaldığında başına gelen tirajikomik olayları eğlenceli bir dille anlatıyor.

Bahtiyar Ölmez 11. bölüm fragmanı yayınlandı

BİZE ULAŞIN