İrem Derici’nin “Eşek Cenneti” gafına Meclis Başkanı’ndan tepki

Meclis Başkanı İsmail Kahraman'dan ödülünü almak üzere sahneye çıkan İrem Derici, "Eşek cennetine gittim geldim" diyerek büyük gaf yaptı. Meclis Başkanı Kahraman kısa bir cevap ile İrem Derici’nin bu gafına cevap verdi.

İrem Derici’nin “Eşek Cenneti” gafına Meclis Başkanı’ndan tepki

Buhara Medya Grubu tarafından düzenlenen "8. Uluslararası Buhara Medya Ödülleri" töreninde "Yılın En İyi Kadın Pop Sanatçısı Ödülü"nü almak için sahneye çağrılan İrem Derici yaptığı konuşmada, geçtiğimiz günlerde hastanede yattığı günlerle ilgili, "Bildiğiniz gibi eşek cennetine gittim geldim" dedi.

"SENİ BAŞKAN'IN YANINA ALALIM" DEMESİ İLE…

Bu sırada Derici'ye ödülünü vermek üzere sahnede bekleyen TBMM Başkanı İsmail Kahraman, ünlü şarkıcıyı şaşkınlıkla dinledi. Sunucunun "Seni Başkan'ın yanına alalım" demesi ile Kahraman'ın yanına gelen Derici, ödülünü Meclis Başkanı Kahraman'dan aldı.

İrem Derici'den Meclis Başkanı Kahraman'a büyük gaf

Kahraman'ın ödülü tavırlı vermesi ise dikkat çekti. Derici, tam konuşma gerçekleştireceği sırada Meclis Başkanı Kahraman mikrofonu Derici'den isteyerek, "İrem Hanım'ın bir sözünü değiştirmemiz gerekiyor. Cennet cennettir, eşeklerin cenneti olmaz" dedi.

Bunun üzerine şarkıcı Derici, "Bana eşek gözlü derlerdi de o yüzden" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN