Buse Varol, Alişan ile Çağla Şıkel'in arasını mı açtı?

Ünlü şarkıcı Alişan, gönlünü rol arkadaşı Buse Varol'a kaptırmış, aynı dizide birlikte kamera karşısına geçtiği oyuncu sevgilisi Buse Varol ile ilk adımı atmıştı. Konu ile ilgili ilk açıklama Alişan'ın yakın dostu Çağla Şıkel'den gelmişti. Geçtiğimiz haftalarda Alişan'ı Buse Varol hakkında uyardığını söyleyen Çağla Şıkel önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Yıllardır Alişan'la program sunan Çağla Şıkel, yoluna tek başına devam edeceğini belirterek "Artık partner istemiyorum" dedi. İkilinin dargın olduğu konuşuluyor

Buse Varol, Alişan ile Çağla Şıkel'in arasını mı açtı?

"ARTIK TEK BAŞIMA SUNACAĞIM"

Çocuklarıyla Akmerkez'de görüntülenen Çağla Şıkel, Palandöken'e gideceğini dile getirdi. Tek başına bir televizyon programına başlayacağını söyleyen Çağla Şıkel, "Artık tek başıma sunacağım. Partner istemiyorum" diyerek duyanları şoke etti.

ALİŞAN'I UYARMIŞTI

Kısa süre önce Alişan'ı sevgilisi Buse Varol konusunda uyaran Çağla Şıkel'in 'hızlı gitme' sözünün ikilinin arasını açmış olabileceğini akıllara getirdi.

Dizi setinde tanıştığı Buse Varol ile üç ay önce aşk yaşamaya başlayan Alişan nişan yapmayacak ve sevgilisi ile 5 Mayıs'ta evlenecek. Alişan uğursuzluk getirmesin diye oturacakları evi bile düğüne bir ay kala tutacak.

BİZE ULAŞIN