Demet Akalın: Pişti olmamak için Milano'dan giyiniyorum

Kış turizminin gözde mekanlarından Uludağ'da sahne alan Demet Akalın, üniversiteli gençlere unutulmaz bir konser verdi. 120 bin TL'lik kıyafeti ile gündeme gelen Akalın Türkiye'de bulunan ünlülerle pişti olmak istemediği için Milano'dan alışveriş yaptığını belirtti. Aldığı sahnede doğum günü olan bir kıza sahnede giydiği beyaz yırtmaçlı elbisesini hediye etti

Demet Akalın: Pişti olmamak için Milano'dan giyiniyorum

Gençleri yerinde oturtmayan ünlü şarkıcı, sahnede danslarıyla renkli görüntüler oluşturdu. Akalın, albümü ve popüler şarkılarının yanı sıra gençleri eğlendirmek için hareketli parçalar söyledi. 'Ankara'nın Bağları' şarkısı seslendiren Akalın, yüzlerce seyircisinden alkış aldı. Çıktığı sahnede doğum günü olan bir kız hayranına ise sahnede de giydiği beyaz yırtmaçlı elbisesini hediye etti.

Gazetecilere açıklamalarda bulunan Demet Akalın, "Yollarda kar yoktu, gayet rahat geldik. Burada her seferinde bir macera yaşıyoruz. Ya yolda kalıyoruz, ya da burada mahsur kalıyoruz. Bu sefer gayet güzeldi, yarın da burada kalacağım" dedi.

120 bin TL'lik kıyafetiyle gündeme gelen Akalın, "Sizin gördüğünüz elbiselerin fiyatlarının hepsi İstanbul fiyatı. Ben Milano'ya neden gidiyorum, çünkü orada daha ucuz." dedi.

Konser sonunda Uludağ'da kalmayı planlayan Akalın, sucuk partisi vereceğini açıkladı.

Demet Akalın sahne kıyafetini bir hayranına hediye etti

BİZE ULAŞIN