Karadeniz zirveyi sevdi!

Sen Anlat Karadeniz yine zirvede! Merakla beklenen 28 Şubat reyting sonuçları belli oldu... Yeni yılda adından en çok söz ettiren, atv'nin fırtınalar estiren dizisi 'Sen Anlat Karadeniz', çarşamba akşamına damga vurmaya devam ediyor. Deneyimli oyuncu kadrosu ve Osman Sınav’ın yapımcılığını üstlendiği iddialı dizi ‘Sen Anlat Karadeniz’, tahtını kimseye bırakmıyor. Diriliş Ertuğrul’u bu hafta da geçmeyi başardı. Sen Anlat Karadeniz, Tüm Kişiler’de %19,25 izlenme oranı ve %37,24 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Karadeniz zirveyi sevdi!

Yeni yılın adından en çok söz ettiren, atv'nin iddialı dizisi Sen Anlat Karadeniz rekora doymuyor. Dizi Çarşamba akşamına yine damgasını vurdu ve en çok izlenen yapım oldu. Sen Anlat Karadeniz, Tüm Kişiler'de %19,25 izlenme oranı ve %37,24 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Sen Anlat Karadeniz 7. bölüm fragmanı yayınlandı!

Sen Anlat Karadeniz'in 6. Bölüm etiketi #teknefes, bölüm başladıktan kısa süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi! #teknefes etiketi, birinci sıraya kadar yükseldiği Twitter Türkiye Trending Topics listesinde, bölüm sonuna kadar kalmayı başardı. Ayrıca #teknefes etiketi Dünya Trending Topics listesinde ikinci sıraya kadar yükseldi.

İŞTE MUHTEŞEM OYUNCU KADROSU

'Sen Anlat Karadeniz' muhteşem oyuncu kadrosu da çok konuşuldu. Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor. Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor ve iddialı dizi daha ilk bölümünden bu yana başarısını devam ettiriyor.

SEN ANLAT KARADENİZ 6. BÖLÜM TAMAMI TEK PARÇA HEMEN İZLE!

BİZE ULAŞIN