Mehmet’im sen çok yaşa!

Zeytin Dalı Operasyonu’nda mücadele eden Mehmetçik’e destek yağıyor. Müzisyen Ali Atay, ‘Nenni Bebek’ türküsünün gelirini Mehmetçik Vakfı’na bağışladı. 2. Sinema Güzeli Yarışması ise şehit aileleri yararına yapılacak

Mehmet’im sen çok yaşa!
SAYGI DURUŞU
2.Sinema Güzeli Yarışması; 4 Nisan'da Türkiye Harp Malulu Gaziler, Şehit ve Dul Yetimleri Derneği yararına gerçekleştirilecek. Aydan Şener, Salih Güney, Wilma Elles ve Tamer Karadağlı'ın da jüri üyeleri arasında bulunduğu yarışma, geçtiğimiz günlerde basına tanıtıldı. Toplantı öncesi Afrin şehitleri için saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı okundu.
Hakan UÇ

TÜM GELİR MEHMETÇİĞE
Müzisyen Ali Ata, 'Nenni Bebek' türküsünden elde edeceği tüm geliri Mehmetçik Vakfı'na bağışladığını açıkladı. Ata, "Allah'ım tüm askerlerimizi korusun, onların yardımcısı olsun. Evlatlarından hayırlı haber bekleyen tüm analarınbabaların da dualarını kabul etsin" dedi.

MORAL ZİYARETİ
Şenol İpek, Öncüpınar Sınır Kapısı'na gitti. İpek, burada askerleri, polisleri ve doktorları ziyaret edip onlara moral verdi. İpek, iki ay önce bomba atılan sağlık ocağına da uğrayıp tüm Türkiye'nin selamlarını iletti.
BİZE ULAŞIN