Sen Anlat Karadeniz’de heyecan dorukta, Tahir ve Nefes tam mutlu olacakken…

atv'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Tahir ile Nefes namlunun ucunda kalınca akıllara "Nefes ölecek mi?" sorusu geldi. Fragmanda Tahir ve Nefes tam mutlu olacakken Tahir'in sözlüsü Mercan intihar girişiminde bulunuyor. Bunun üzerine Tahir ve Nefes'i vurmaya çalışıyorlar.

Sen Anlat Karadeniz’de heyecan dorukta, Tahir ve Nefes tam mutlu olacakken…

Sen Anlat Karadeniz 7. son bölüm 2. fragmanı yayınlandı. atv'nin en çok izlenen dizilerinden Sen Anlat Karadeniz hız kesmeden devam ediyor. Hayranlarının merakla seyrettiği ve reytinglere damgasını vuran dizinin yeni bölümünden ikinci fragman geldi. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Sen Anlat Karadeniz'in 7. bölüm ikinci fragmanı yine seyircisini heyecanlandırdı.

Sen Anlat Karadeniz 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

SEN ANLAT KARADENİZ 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mustafa, Eyşan'ı kaçırarak alamadığı cinayet itirafını, Vedat'a Yiğit'i teslim ederek almıştır ama vicdan azabından kıvranmaktadır.

SEN ANLAT KARADENİZ 6. BÖLÜM TAMAMI TEK PARÇA HEMEN İZLE!

Tahir'in canı emniyettedir ama Vedat'ın Nefes'e karşı eli güçlenmiştir. Vedat, bir anneyi evladıyla tehdit ederse, kazanacağından emindir. O güvenle, Nefes'e şartını koşar. "Yiğit'i görmek istiyorsan, evlen benimle!"

Annesinden ilk öğrendiği rakamlar 155 olan Yiğit ise, tutulduğu evden kaçabilmek için türlü planlar yapar. Yiğit'i bir yandan ararken bir yandan onun yokluğuna birlikte katlanan Tahir ve Nefes ise, aralarındaki anlaşmazlıkları rafa kaldırırlar ve birbirlerine sımsıkı tutunurlar.

Ancak, birlikte acıya dayanma hali yanlış anlaşılır ve Dağdevirenler cephesinde kıyamet kopar. Bu öfke, Nazar'ın şeytanın inine girmesine neden olur.

Tahir, Yiğit'e ulaşabilmek için neler yapacak? Kendisini aldattığını sandığı kocasını evde tüfekle karşılayan Asiye, Mustafa'nın aslında neler çevirdiğini öğrenecek mi? Nefes, Vedat'ın evlenme teklifini kabul edecek mi yoksa oğlunun yokluğuna rağmen şeytana direnmeyi mi seçecek?

BİZE ULAŞIN