‘Eşkıya’ ekibinden yerli ‘Heidi’ filmi

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yönetmeni Onur Tan’ın imzasını taşıyan, aynı dizide ‘Ünal Kaplan’ı canlandıran Tarık Ünlüoğlu’nun oynadığı ‘Balkaymak’ adlı film, Balkan yaylalarında geçen bir öyküyü anlatıyor

‘Eşkıya’ ekibinden yerli ‘Heidi’ filmi
Atv'nin reyting rekortmeni dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yönetmeni Onur Tan'ın imzasını taşıyan 'Balkaymak' filmi, 18 Mayıs'ta vizyona girecek.

EN GÜZEL KÖPEK DE BU FİLMDE
Tarık Ünlüoğlu, Sabina Toziya, Beren Gökyıldız, Kenan Çoban, Filiz Ahmet, Yunus Emre Yıldırımer, Melissa Yıldırımer ve Ömer Tan'ın rol aldığı aile filmi, umut dolu öyküsüyle 7'den 70'e herkesin kalbini ısıtacak.
Balkanlar'da çekilen film, Yıldıray Gürgen Feyyaz Kuruş imzalı müzikleriyle, izleyicilerin kalplerini mutlulukla dolduracak.
'Balkaymak'ın bir diğer starı da 2016 yılında Avrupa'nın en güzel köpeği seçilen, İsviçre Alpleri'nin kocaman ve sevimli çoban köpeği Dobro... Balkan yaylalarında geçen bu masalın kahramanları ise 'Adem' (Tarık Ünlüoğlu), 'Havva' (Sabina Toziya) ve ufacık boyundan çok daha büyük bir kalbi olan 'Bade'. Dede ile nine arasında esen sert rüzgarlara direnen küçük kız ile arkadaşı 'Ömer'; seyirciyi çocukluk yıllarına uzanan bir yolculuğa çıkaracak.
BİZE ULAŞIN